Horoskop tygodniowy - pełnia księżyca w Raku 2022

Baran

Będąc nieustraszonym i porywczym znakiem ognia, z łatwością osiągasz swoje cele. Nie tracisz czasu na analizę tego, co dzieje się w twoim wnętrzu. Jednak pełnia w Raku jest tutaj po to, aby obudzić twoje wrażliwe "ja". W blasku Wilczego Księżyca zaczniesz poszukiwać  poczucia bezpieczeństwa. Zwolnij tempo, aby nawiązać kontakt ze swoimi bliskimi. Pozwól sobie poczuć wszystkie emocje i naładować baterie w domu.

Byk

Plany Byków ulegną gwałtownym zmianom. Wilczy Księżyc zakłóci wasze błogie uziemienie. Spadnie na ciebie dużo obowiązków. Ciężka praca, która nie przyniesie efektów, sprawi, że będziesz gotowa zrezygnować. Przypomnij sobie jednak o swoich intencjach i nie przestawaj ich manifestować. Wszystko, co teraz powoduje trud, w rzeczywistości zbliża cię do celu. Nie inwestuj energii w osoby czy projekty, które wysysają z ciebie motywację. 

Horoskop tygodniowy na czas pełni przewiduje lekki chaos w życiu uziemionych Byków.

Bliźnięta

Emocjonalna pełnia w otoczy cię swoją ciężką energią. Mogą przytłoczyć cię cudze zmartwienia, które odbijają się na twoim własnym zdrowiu. Uczucia swoich bliskich pochłaniasz jak gąbka, po czym sama tracisz dobry nastrój. Popracuj nad swoimi granicami w towarzystwie. Wzmocnij mury obronne. Nie pozwalaj, by każdy otrzymywał dostęp do twojego współczującego serca. 

Rak

Dlaczego pozwalasz, żeby ktoś dyktował ci jak masz żyć? Nie dostosowuj się do sytuacji tylko po to, by osiągnąć chwilowy spokój. W tej pełni masz odzyskać swoją tożsamość. Przypomnij sobie, kim jesteś w środku, gdy nie dosięgają cię wpływy innych. Bądź twarda jak skała, niepodatna na czyjś ruch. Nie pozwól, by ktoś lepił z ciebie jak z gliny, całkowicie zmieniając twój pierwotny kształt. 

Wilczy księżyc - pełne znaczenie w astrologii >>