Album Dawida Podsiadło na podium tuż za Taylor Swift i Arctic Monkeys

Czwarty studyjny album polskiego artysty przebił się na listę "Top Albums. Debut Global". Pierwsze dwa miejsca zajmuje Taylor Swift z dwoma wersjami płyty "Midnights", tuż za nią plasuje się brytyjski zespół Arctic Monkeys, na czwartym miejscu widnieje Podsiadło. Warto zauważyć, że Spotify jest obecnie jedną z największych globalnych platform muzycznych, co wskazuje na fakt, że Dawid został doceniony poza granicami Polski. 

Dawid Podsiadło na Times Square

Polski muzyk dołączył również do grona artystów (Brodka, Margaret, Mata, Natalia Szoreder, Daria Zawiałow, Ewa Farna), których muzyka była promowana w centrum Nowego Jorku na słynnym billboardzie na Times Square. Baner reklamujący "Lata Dwudzieste" będzie wyświetlał się w USA przez cały tydzień. Dawid Podsiadło podzielił się tym międzynarodowym sukcesem na Facebooku, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru: 

Proszę Państwa, chciałem się tylko usprawiedliwić, że się nie odzywam, bo od piątku wiszę.- napisał w poście ze zdjęciem z nowojorskiego Times Square. 

Nowa płyta Dawida Podsiało w specjalnej wersji 

Na zaproszenie platformy Spotify, Podsiadło wydał nowy album w specjalnym formacie nazwanym ENHANCED. Jest to multimedialna playlista, na której poza oryginalnymi utworami, można zobaczyć również grafiki, video oraz komentarze opowiadające o krążku w wersji audio i tekstowej. 

mat. prasowe