Rozświetlacz to dla nas rewolucyjny kosmetyk, który potrafi zakryć zmęczenie i odjąć skórze kilku lat. Latem idealnie podkreśla opaleniznę, nadając cerze wypoczety wygląd. Śmiało można konturować nim twarz, by ją wyszczuplić, lub uwydatnić atuty urody. Wystarczy musnąć rozświetlaczem kości policzkowe, skronie, nos oraz punkty nad i pod ustami. Takie delikatne zabiegi sprawiają, że cera wygląda bardzo świeżo - jakbyśmy dopiero wklepały w nią odżywczy olejek. 

Rozświetlacze na stałe zagościły w kosmetyczkach wizażystów i są sekretem perfekcyjnego wyglądu skóry modelek. Do ulubionych produktów profesjonalistów należy amerykański highlighterMilk Makeup, który na co dzień stosuje Kasia Biały(dowiedz się więcej >>), oraz światowy hit australijskiej marki Becca (od niedawna dostępny w polskiej Sephorze >>). Do naszych redakcyjnych faworytów należy płynny rozświetlacz Benefit "High Beam" czy połyskujący MAC "Global Glow" w pudrze. Uwielbiamy także błysk w kremie od RMS Beauty, który ma w 100% wegański, organiczny skład.

Które rozświetlacze sprawdzą się latem? Z pewnością te ze złotymi drobinkami, w odcieniach brązu, beżu i brudnego różu. Dzięki nim przedłużysz opaleniznę!

Najlepsze rozświetlacze do twarzy - LISTA >>