Mimo że Meghan Markle oficjalnie już nie bierze udziału w obowiązkach brytyjskiej rodziny królewskiej, (była?) księżna Sussex nadal wzbudza wiele emocji. Meghan i książę Harry aktualnie mieszkają w Los Angeles i tamtejszy fotoreporterzy kilkakrotnie przyuważyli tę słynną parę. Nie chodziło o romantyczne spacery we dwoje, wręcz przeciwnie, Meghan i Markle zostali wolontariuszami i pomagają dowozić posiłki dla najbardziej potrzebujących w ramach akcji Project Angel Food. Paparazzi zrobili małżeństwu kilka zdjęć, a nam w oczy rzuciły się buty pani Sussex.

Ulubione buty Meghan Markle kupisz teraz taniej nawet o 30%! Chodzi o popularne sneakersy, które pasują do prawie każdej stylizacji

Zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry'ego opublikował kilka dni temu portal Daily Mail. Na fotografiach autorstwa paparazzi widać, że Markle w trakcie swojego wolontariatu stawia na luźne stroje. Zamiast sukienek jest klasyczny czarny sweterek z długim rękawem i spodnie joggery. A zamiast butów na obcasie zobaczymy popularne sneakersy. Chodzi o model adidas "Stan Smith"! Buty tego typu kupicie również w Polsce. Na dodatek niektóre wersje kolorystyczne doczekały się obniżki ceny, nawet o 30%!

To nie pierwszy raz kiedy Meghan Markle ma na sobie słynne "Stan Smithy". W tym samym modelu od marki adidas, księżna Sussex była widziana dwa lata temu podczas oficjalnej podróży po Australii i Nowej Zelandii. Meghan wystąpiła w nich w trakcie spaceru po Abel Tasman National Park. 

Meghan Markle w sneakersach adidas Stan Smith, październik 2018 rok.