Jubileuszowa, dziesiąta edycja „Top Model” dobiegła końca. W wielkim finale na wybiegu zmierzyły się ze sobą trzy niezwykle urodziwe uczestniczki – Nicole Akonchong, Julia Sobczyńska oraz Dominika Wysocka. O tym, do kogo trafiła nagroda główna, czyli kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek, czek w wysokości 100 tysięcy złotych oraz sesja okładkową w magazynie „Glamour”, zdecydowali jurorzy w składzie: Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński oraz widzowie w głosowaniu SMS-owym. Kto okazał się najlepszy?

Finał „Top Model 10” – kto wygrał? 

Finał programu „Top Model” od lat budzi ogromne emocje i zainteresowanie. Nie inaczej było i tym razem. Decydujący, trzynasty odcinek modowego show rozpoczął się od prezentacji kolekcji duetu MMC, czyli Rafała Michalaka i Ilony Majer. Następnie przenieśliśmy się na rajskie Malediwy, gdzie odbyła się sesja okładkowa do magazynu „Glamour”. Nie zabrakło także muzycznych akcentów – gwiazdami wieczoru byli Monika Brodka oraz Smolasty, którzy umili czas oczekiwania na ogłoszenie wyników.

Po zliczeniu głosów jurorów i widzów okazało się, że 10. edycję „Top Model” wygrała pochodząca z Kalisza 21-letnia Dominika Wysocka. „Nie wiem, co się dzieje. Kompletnie to do mnie nie dociera. Czuję się jakby to był sen” – wyznała świeżo upieczona zwyciężczyni w rozmowie z Glamour.pl chwilę po ogłoszeniu końcowego werdyktu. Dodajmy, że grudniowo-styczniowy numer magazynu „Glamour” z Dominiką na okładce trafi do sprzedaży 3 grudnia. 

Finał 10. edycji „Top Model” – inspirujące stylizacje Wolińskiego i Tyszki 

Niekwestionowaną gwiazdą minionego wieczoru była naturalnie Dominika Wysocka, ale na uwagę zasługują również stylizacje pozostałych modeli i modelek oraz członków jury, którzy na ten wyjątkowy dzień postawili na dodatki z najnowszej kolekcji Kazara. Nas oczywiście najbardziej zainteresowała męska część jury. Dawid Woliński i Marcin Tyszka wybrali klasyczne, czarne półbuty z najnowszej kolekcji polskiej marki na sezon jesień-zima 2021/2022. Znany i ceniony fotograf uzupełnił nimi niezobowiązującą stylizację w kolorach czerni i zieleni, natomiast słynny stylista zdecydował się na elegancki, czarny garnitur rodem z Hollywood. Efekt? Spójrzcie sami. My jesteśmy totalnie na „tak”.

AKPA

 

AKPA

Zarówno model wybrany przez Tyszkę, jak i Wolińskiego, wykonany jest z wysokiej jakości skóry lakierowanej. Jej połysk idealnie podkreślI oficjalny, elegancki charakter każdej stylizacji. Jeżeli tak jak my zapragnęliście mieć je w swojej kolekcji, nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej i już teraz zamówcie wymarzoną parę na kazar.com

Kazar

Kazar

Mimo że jesteśmy serwisem stricte dla mężczyzn, mówiąc o marce Kazara, nie możemy pominąć Kasi Sokołowskiej, która od dłuższego czasu współpracuje z polskim brandem, czego efektem są kolekcje butów i torebek sygnowanych jej nazwiskiem. Reżyserka pokazów mody i jurorka „Top Model” na finał wybrała dla siebie biały garnitur, którego uzupełnieniem były zjawiskowe klapkami na obcasie z fantazyjnym kwiatem w czarnym odcieniu. Jest to model z najnowszej, wieczorowej kolekcji kazar x kasia, która już wkrótce będzie dostępna w sprzedaży. 

AKPA

Dodajmy, że buty Kazar uzupełniły również stylizacje modeli i modelek podczas wspomnianego już pokazu mody marki MMC. Propozycje z kolekcji kazar x kasia doskonale podkreśliły wyjątkowość jubileuszowej kolekcji tego uznanego duetu projektantów. Kozaki z efektownym wiązaniem w kolorach czerni, czekolady i zgaszonego odcienia żółtego ukazały wielozadaniowość propozycji MMC, które łączą w sobie elegancję, nonszalancję i casual.

Materiał powstał we współpracy z marką Kazar. 

Redakcja poleca: