Zaledwie kilka tygodni po pokazie "First Lady" w Operze Narodowej Maciej Zień prezentuje kolejną linię. Tym razem projektant stworzył suknie ślubne! Część z nich można było już zobaczyć właśnie w Teatrze Wielkim. Jako pierwsi prezentujemy wam oficjalny lookbook "Maciej Zień Wedding: First Lady"!

Suknie ślubne Maciej Zień "First Lady"

Suknie ślubne by Maciej Zień to osiem kreacji, które mają zachwycić swoją "lekkością, elegancją" i romantyzmem. Wykonane są z wysokogatunkowego jedwabiu, muślinu oraz tiulu. Projektant pomyślał zarówno o klientkach marzących o zmysłowej sukni z odkrytymi plecami, jak i fankach bardziej zakrytych modeli np. z rękawami. W ofercie znalazła się również sukienka z lekkimi prześwitami, kończąca się do połowy kolana. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej:

"W kolekcji znajdują się bardzo kobiece fasony, które podkreślą figurę panny młodej za sprawą m.in. dopasowanych gorsetów, baskinek dołączonych do długich zwężanych u dołu sukien oraz klasycznych długości midi. Projektant zadbał również o bogate zdobnictwo za sprawą ręcznie wyszywanych pereł oraz szlachetnych, unikatowych opali."

Stylizacja: Maciej Zień
Zdjęcia : Aleksander Salski
Makijaż: Harry Jefferson
Fryzury: Ewa Pieczarka
Modelka Natalia Halicka
Produkcja: Iga Chojnicka Blame Us
Buty: Baldowski by Zień
Biżuteria : Tatami
Ozdoba do włosów: DECOLOVE

Suknie ślubne Maciej Zień "First Lady" >>