Od niedawna, w najlepszych gabinetach kosmetologicznych dostępny jest autorski zabieg ujędrniająco-liftingujący dottore cosmeceutici – Peptide xpress. Stanowi on uzupełnienie bogatego zestawu Peptide do pielęgnacji domowej, przeznaczonego do skóry w wieku okołomenopauzalnym.  

Peptide xpress to przyjemny rytuał pięknych zapachów i miękkiego dotyku, który pobudza syntezę kolagenu i elastyny. Efekt ujędrnienia i liftingu jest zauważalny natychmiast i utrzymuje się długo dzięki stopniowo uwalniającym się składnikom. Zabieg obejmuje cały obszar twarzy, szyi i dekoltu, oraz dłoni. Stanowi połączenie maksymalnie skutecznych, wyselekcjonowanych składników aktywnych z wielopoziomową, nieinwazyjną stymulacją skóry oraz głębokim relaksem dla ciała i ducha. 

Bursztynowy peeling, autorski masaż z elementami Kobido, maska liftingująca, płatki hydrożelowe na delikatną skórę wokół oczu – to tylko niektóre spośród etapów rozbudowanej procedury peptide xpress.  

Zabieg sprawia, że skóra staje się widocznie gładsza i bardziej napięta, nawilżona, ujędrniona i odżywiona. Poprawia się owal twarzy, zmarszczki mimiczne ulegają spłyceniu. Dzięki działaniu specjalnie dobranych substancji aktywnych oraz pobudzeniu mikrokrążenia zauważalny jest młodszy, zdrowszy i pełen blasku wygląd twarzy. To zabieg idealny dla osób szukających nieinwazyjnych, ale skutecznych rozwiązań na upływający czas. 

Adresy gabinetów dostępne na dottore.pl