Open'er Festival 2018 odsłania kolejne karty! Organizatorzy jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce ujawnili, że na scenie głównej wystąpi Bruno Mars, Gorillaz i Depeche Mode. Teraz trafiła do nas kolejna informacja. 5 lipca w Gdyni pojawi się Massive Attack. To jeden z najbardziej wpływowych i inspirujących zespołów ostatnich dekad. Ogłoszono też artystów, którzy wystąpią na Tent Stage i Alter Stage. To Fleet Foxes, David Byrne, MØ, Kaleo i SEVDALIZA.

Open'er Festival 2018 - kiedy? 

Open'er Festival 2018 odbędzie się w terminie 4 - 7 lipca 2018 roku na Lotnisku w Kosakowie. 4-dniowe karnety na Open'er Festival 2018 kosztują teraz 499 zł (579 zł z polem namiotowym). Weekendowe bilety to koszt 379 zł (439 zł z polem).

Open'er Festival 2018 - o artystach

Bruno Mars to wielokrotny zdobywca nagrody Grammy, na swoim koncie ma 170 milionów sprzedanych singlii i ponad 26 milionów albumów na całym świecie. To nie tylko świetny wokalista, ale również utalentowany autor tekstów, producent, reżyser i muzyk. Mars zagrał już w tym roku w naszym kraju w ramach "24K Magic World Tour"! Show odbyło się 27 maja 2017 roku w TAURON Arenie Kraków. 


Depeche Mode to jedna z najbardziej rozpoznawalnych grup muzycznych z kręgu elektronicznego popu. Ich największy sukces przypadł na lata 80. i 90. Za sprawą przebojów "Just Can't Get Enough", "Enjoy the silence" czy "People the People". Depeche Mode wystąpili 21 lipca 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie, w lutym 2018 zagrają aż 3 koncerty: w Łodzi, w Krakowie i w Trójmieście. Panowie pojawią się w Gdyni 5 lipca w ramach Open'er Festivalu. 

Gorillaz to wirtualny zespół stworzony przez muzyka Damona Albarna i rysownika Jamie'ego Hewletta w 1998 roku, łączący w sobie m.in. hip-hop, reggae, dub, elektro i rock. Słynną grupę możecie znać z takich hitów jak "Clint Eastwood", "DARE", "Feel Good Inc.", "Submission" lub "Dirty Harry".

Open'er Festival - o festiwalu

Open'er Festival co roku przyciąga do Gdyni tysiące fanów muzyki z całego świata. Zainteresowanie imprezą jest ogromne, bo gdyński festiwal słynie ze świetnej organizacji i line-upu z topowymi artystami. Na festiwalowej scenie występują najgorętsze nazwiska sezonu. Do Gdyni przyjechali już m.in. Drake, Rihanna, Blur, Radiohead, Jay Z, Coldplay, Prince, Kendrick Lamar czy Kings of Leon. Publiczność mogła podziwiać też koncerty legend, np. Faith No More, największą gwiazdę muzyki punk – Sex Pistols czy debiutujących w Polsce gigantów alternatywy – Sonic Youth.