Fani będą mogli dowiedzieć się, czego obecnie słucha każdy artysta. Playlisty i określone utwory z playlist „Now Playing” można wyszukać także na TIDAL.com/NowPlaying. Użytkownicy TIDAL dodatkowo otrzymają playlisty dopasowane do tego czego słuchają najczęściej.

"Jako platforma będąca własnością artystów mamy wyjątkową relację ze tą społecznością. Jesteśmy zaszczyceni, że udało nam się zdobyć zaufanie naszych artystów-partnerów, którzy zdecydowali się podzielić osobistymi playlistami z użytkownikami TIDAL. Wyjątkowe treści, takie jak te, sprawiają, że fani mają możliwość jeszcze inaczej doświadczyć muzyki tworzonej przez swoich ulubionych artystów." COO TIDAL, Lior Tibon

To jednak nie wszystko. Aby móc jeszcze dłużej cieszyć się magią świąt, nowi użytkownicy TIDAL mogą skorzystać z 5-miesięcznej subskrypcji za jedyne 10 zł. Oferta dotyczy każdego rodzaju subskrypcji: TIDAL Premium, HiFi, Oferta rodzinna czy dla Studentów. „Now Playing” jest kolejną możliwością, dzięki której fani mogą dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych artystach. Część z nich to Weź Zapytaj, Rap Radar, In Conversation, playlisty “Essentials” i wiele innych.