Rok 2019 w polskiej muzyce upłynął pod znakiem hip-hopu. W latach 90-tych niedoceniany i przez wielu nie rozumiany gatunek w ostatnich latach święci triumfy, a raperzy nie tylko współpracują z przedstawicielami innych gatunków muzycznych, ale także są angażowani do programów telewizyjnych, kampanii reklamowych oraz społecznych. Tym samym, niegdyś niszowy styl stał się jednym z wiodących nurtów w kraju. Doceniając siłę polskiego rapu, serwis TIDAL przygotował specjalną playlistę „SZTOSY!”, na której znajdziecie wszystkie najważniejsze premiery, single oraz najciekawsze projekty związane z tym gatunkiem, w tym utwory takich artystów jak Mata, Bedoes, Malik Montana, Tymek czy Pezet. Playlisty można posłuchać tutaj.

Fani mają też możliwość sprawdzić, jakiej muzyki słuchają ich ulubieni wykonawcy, a wszystko dzięki nowej sekcji „Now Playing” w TIDAL. Znajdziecie w niej playlisty przygotowane przez Bedoesa, Mr. Polska, Jana-Rapowanie i wielu innych.

Użytkownicy TIDAL HiFi mogą już korzystać z technologii dźwięku Dolby Atmos, dzięki której mogą słuchać muzyki w dokładnie takiej jakości, w jakiej została nagrana w studiu, doświadczając jej zgodnie z zamierzeniami twórców. Osoby, które jeszcze nie korzystają z serwisu TIDAL, mogą skorzystać teraz ze specjalnej oferty, dzięki której otrzymają dostęp do 5-miesięcznej subskrypcji za jedyne 10 zł.