Dawid Podsiadło to kolejny artysta, który w ramach akcji Now Playing w TIDAL podzielił się z fanami najczęściej słuchanymi przez siebie piosenkami. Wśród utworów, które działają na Dawida odprężająco pojawiły się kawałki polskich i zagranicznych gwiazd. Do ulubieńców artysty należą m.in. : Katie Melua, Billie Eilish, Lorde jak i Ralph Kamiński czy Daria Zawialow. Nie zabrakło również utworu „Leci Nowy Future” z najnowszej płyty Taco Hemingwaya, przy której muzycy mieli okazję współpracować.  
 
Now Playing pojawiło się w aplikacji w grudniu 2019 roku jako prezent od artystów dla użytkowników serwisu. Dostępne są tam playlisty ułożone przez ponad 500 twórców z całego świata. Dawid Podsiadło, Alicia Keys, The Weeknd, Sarsa, Natalia Nykiel, Bedoes to tylko niektórzy z nich.
Dzięki Now Playing fani mają niepowtarzalną okazję, żeby poznać gust muzyczny swoich idoli, dowiedzieć się co ich inspiruje i jakich kawałków słuchają w wolnym czasie.  
 
Now Playing to kolejna sekcja w TIDAL, dzięki której fani mogą dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych artystach. Inne z nich to m.in.: Weź Zapytaj, Rap Radar, In Conversation oraz playlisty “Essentials”.
Playlista ułożona przez Dawida Podsiadło.
 
TIDAL

TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Dostępny w 54 krajach serwis streamingowy dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania artystów za pośrednictwem TIDAL Rising.