O czym jest serial „White Lines”? Ciało legendarnego DJ-a z Manchesteru zostaje odnalezione dwadzieścia lat po jego tajemniczym zaginięciu na Ibizie. Gdy jego siostra powraca na tę piękną hiszpańską wyspę, aby odkryć przyczyny jego śmierci, śledztwo zaprowadza ją do świata klubów tanecznych, kłamstw i przykrywek. W miejscu, w którym każdy żyje na krawędzi, będzie musiała zmierzyć się z mrocznymi stronami swojej osobowości.

ZOBACZ TEŻ: Netflix: najlepsze filmy science fiction. Co warto obejrzeć z kategorii sci-fi na serwisie? [RANKING ELLE MAN]

Tutaj oczywiście największym wabikiem jest fakt, że scenarzystą tej produkcji jest Alex Pina, który stworzył jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, czyli „Domu z papieru”. Co więcej, za produkcję „White Lines” odpowiedzialni są współautorzy innego znanego serialu Netflixa, serialu „Królowa” („The Crown”), więc powinniśmy spodziewać się czegoś konkretnego. Czy będzie to hit na miarę „Domu z papieru”? O to będzie bardzo trudno, ale nie można niczego wykluczać.

White Lines”: obsada i data premiery

W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Laura Haddock, znana ze „Strażników Galaktyki” i „Transformers: Ostatni rycerz”, Marta Lilans („Shazam!”), Daniel Mays („Łotr 1. Gwiezdne Wojny - Historie”), Alex Delescu („Nocny recepcjonista”), Juan Diego Botto („Dobre zachowanie”), Laurence Fox („Wiktoria”) oraz Nuno Lopes („Święty Jerzy”). Serial składa się z 10 odcinków. Każdy z nich będzie trwał ok. 60 minut.

Premiera „White Lines” odbędzie się na Netfliksie 15 maja 2020 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun: