Serdecznie zapraszamy na „Kąpiel w dźwiękach mis i gongu tybetańskiego” podczas której przy pomocy brzmienia i wibracji tych niezwykłych instrumentów wprowadzimy Was w stan głębokiego relaksu i rozluźnienia oraz przeniesiemy w podróż do krainy muzyki dalekiego wschodu.

Koncert na misach i gongu tybetańskim zagra Pani Dorota Kowalska - z wykształcenia muzyk, której pasją jest medycyna naturalna i zdrowy tryb życia. Jako dyplomowana terapeutka terapii dźwiękiem mis i gongów tybetańskich, wykorzystuje właściwości dźwięków wspomagając leczenie wielu chorób i dolegliwości.

Podczas koncertu każdy będzie miał możliwość doświadczyć głębokiego uczucia wyciszenia, którego celem będzie usunięcie napięcia i zwiększenie zdolności radzenia sobie ze stresem. Rozluźnienie ciała i stabilizacja emocji sprawią, że Wasz oddech się pogłębi a umysł osiągnie spokój i równowagę wewnętrzną. Więcej szczegółów o terapii dźwiękiem mis i gongu przeczytacie na stronie www.NuTao.pl 

Czas trwania:
Relaksacyjny koncert na misach i gongu trwać będzie około 45-60 minut i odbędzie się w pozycji leżącej na karimatach. Należy ubrać się wygodnie i ciepło gdyż podczas relaksacji temperatura potrafi lekko się obniżyć. Polecamy zabrać ze sobą koc do przykrycia.

Przeciwwskazania do uczestnictwa w koncercie:
– osoby z rozrusznikiem serca
– kobiety w ciąży
– osoby chore na epilepsję

Ilość miejsc jest ograniczona więc prosimy potwierdzać swoją obecność na mejla: ellezen@burdamedia.pl. Uwaga, udział w koncercie mogą wziąć tylko osoby, które kupiły bilet na targi ELLE Zen i dołączyły do wydarzenia na Facebooku: