Brama Lwa 2021 - horoskop:

Baran

W tym tygodniu możesz poczuć, że utknęłaś pomiędzy tym, czego pragniesz dla samej siebie, a czego oczekują od ciebie inni. Spoczywa na tobie wiele obowiązków, przez które możesz zaniedbywać własne pasje. Energia bramy Lwa zachęci cię do zmiany listy priorytetów. Doceń drzemiący w tobie potencjał i pokaż światu, na co cię stać. Jeśli masz zaistnieć, zrób to. Nie oglądaj się na poczucie komfortu kogoś, kto nawet ci nie kibicuje.

Byk

Ten rok powoduje w tobie ważne zmiany, nie do przewidzenia jeszcze kilka lat temu. Doświadczasz transformacji w sferze kariery i życiu osobistym. Uczysz się podążać za swoją intuicją, ale to nie takie proste. Możesz mieć wrażenie, że stoisz na rozdrożu. Brama Lwa sprawi, że będziesz wybierać pomiędzy kierowaniem się swoją prawdą a byciem wiarygodną wobec ludzi, którzy nadal na tobie polegają. Działaj w zgodzie z tym, czego chce twoja dusza. Tylko w ten sposób osiągniesz satysfakcję.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>

Bliźnięta

Sezon Lwa to czas, w którym możesz odczuwać brak wewnętrznej równowagi. Dostrzegasz zarys swojej przyszłości, ale nadal nie wiesz, w jaką stronę masz podążać. Wewnętrzny niepokój zakłóca intuicję i osłabia dobre samopoczucie. Zamiast na siłę doszukiwać się sensu, pozwól, żeby prawda zapukała do twoich drzwi. Kontynuuj poznawanie siebie. Brama Lwa zachęci cię do manifestowania swoich marzeń i cierpliwego dążenia do celu. 

Rak

Pewnie już odczuwasz wysokie wibracje bijące od Bramy Lwa. Jako wrażliwy, intuicyjny Rak kreujesz w swojej głowie odważne marzenia i inspirujące wizje. Przyszłość, którą widzisz, jest imponująca. Jednak wymaga od ciebie wiele pracy, zanim fantazja stanie się prawdą. Może to kosztować dużo czasu, pieniędzy, energii i twojego poświęcenia. Nie bój się wyzwań. Pamiętaj, że nie ma nic gorszego, niż zmarnowany potencjał.

Brama Lwa - co to za zjawisko? Na czym polega? >>