Horoskop tygodniowy 2021 na początek sezonu Byka:

Baran

To nic, że Byk też ma rogi. Ten znak jest twoim totalnym przeciwieństwem. Pod jego panowaniem odniesiesz wrażenie, że ziemia osuwa ci się pod nogami. Zrozumiesz, że pieniądze są tylko tymczasowe i nie można szukać w nich stabilizacji. Żeby pozostać odpornym w trudnych sytuacjach, polegaj na swojej wewnętrznej intuicji. Masz w sobie siłę przebicia, która koniec końców zawsze wyprowadzi cię na prostą. 

Byk

W ostatnich tygodniach było ci ciężko? Nadchodzą lepsze czasy. W tym tygodniu słońce wejdzie do pierwszego domu Byka, co dla ciebie oznacza wzrost pewności siebie. Przed tobą wyjątkowy sezon, w którym odkryjesz nową część swojej osobowości. Coś, co tkwiło w tobie uśpione, czekając na prawdziwy moment przebudzenia. Twoja tożsamość przechodzi przemianę, a ty poczujesz ją już na dniach. Niespodziewane wydarzenia wskażą ci zupełnie nowy kierunek. 

Bliźnięta

Sezon Byka ściągnie cię na ziemię. Zobaczysz rzeczywistość taką, jaka jest, zamiast widzieć ją przez pryzmat swoich fantazji. Spodziewaj się emocjonalnych wzlotów i upadków. Nie będzie ci łatwo pogodzić się z tym, co nadchodzi w kolejnych dniach. Pamiętaj jednak, że zodiakalny Byk niesie ze sobą uzdrawiającą energię. Skorzystaj z niej, żeby coś pozamykać, a może nawet od czegoś się uwolnić. 

Rak

W tym tygodniu możesz być w nastroju na towarzystwo. Będzie cię ciągnąć w kierunku osób, które inspirują cię swoimi działaniami. Wszechświat chce połączyć wasze umysły, żeby zrodził się w nich nowy, kreatywny pomysł. Nawet jeśli to spotkanie ma wydarzyć się online, powstanie z niego coś na szerszą skalę. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to uwierzyć w swoją zdolność do ulepszania świata.