„Mój tata zawsze powtarzał, żeby mieć wielkie marzenia. Na tyle wielkie, by inni się z nich śmiali. To podejście towarzyszyło mi od dzieciństwa. Dzisiaj czuję się szczęśliwa i spełniona, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele udało nam się osiągnąć w dość krótkim czasie, ale mam apetyt na więcej. Chciałabym stworzyć markę na tyle silną, by w niczym nie ustępowała luksusowym ikonom należącym do takich koncernów jak LVMH czy Kering. Pozbyłam się kompleksów i wiem, że Polska i Magda Butrym mają równie dużo do zaoferowania jak Francja czy Włochy.” opowiadała nam projektantka w ekskluzywnym wywiadzie opublikowanym na łamach czerwcowego numeru ELLE, zdradzając przy tym, że w planach ma poszerzenie swojej działalności biznesowej o prezentowane podczas światowych Fashion Weeków pokazy. Polka nie osiada na laurach. A mogłaby, bo już teraz jej ubrania, buty i dodatki noszą najbardziej liczące się w show-biznesie nazwiska z każdej szerokości geograficznej. Hailey Bieber, Kendall Jenner, Rita Ora, Meghan Fox, Elsa Hosk czy Natalie Portman, a od niedawna także Anya Chalotra.

Brytyjka wcielająca się w rolę Yennefer z Vengerbergu zachwyciła podczas oficjalnej premiery trzeciego sezonu Wiedźmina, gdzie pojawiła się u boku partnera Josha Dylana znanego z filmu „Mamma Mia: Here We Go Again!”.

Na czerwonym dywanie stanęła w ultrastylowym tandemie z nowej kolekcji Butrym. Na górę włożyła krótki gorsetowy top z rzeźbiarskimi różami w okolicach biustu (4350zł), na dół spektakularną spódnicę z asymetrycznym trenem (6150zł). Dodatki? Subtelnie połyskująca biżuteria wysadzana diamentami i minimalistyczne sandałki na szpilce. Całość efektownie podkreślała imponujące mięśnie brzucha 26-latki. 

Anya Chalotra / Fot. Kate Green / Stringer / Getty Images

Przypominamy, że pierwszą część trzeciego sezonu „Wiedźmina” możecie oglądać już od 29 czerwca. Kolejne odcinki trafią na Netflix 27 lipca. Będzie to ostatni popis umiejętności aktorskich Supermana jako łowcy bestii, zanim Liam Hemsworth przejmie od Henry’ego Cavilla główną rolę w czwartym sezonie serii.

Na londyńskiej premierze, oprócz serialowych Geralta i Yennefer, pojawiła się niemalże pełna reprezentacja pozostałej części obsady: Freya Allan, Joey Batey, Graham McTavish, Wilson Mbomio, Anna Shaffer, Therica Wilson-Read, Cassie Clare, Mecia Simson, Bart Edwards oraz Liz Carr.