Bracia Sprouse dorastali na oczach widzów Disney Channel i przez lata uważani byli za łamaczy nastoletnich serc. Podobnie jak w przypadku innych dziecięcych gwiazd za scenografią imitującą luksusowy hotel Tikpton i statek wycieczkowy ukryto osobiste problemy młodocianych idoli. Na temat kulis przemysłu rozrywkowego otworzył się ostatnio Cole Sprouse. W podcaście Call Her Daddy opowiedział między innymi o promowaniu próżności i skomplikowanych relacjach z matką, która w przeszłości nieudolnie zarządzała karierą synów. Nie zabrakło też pytań o sprawy intymne. Aktor wyznał, że na rozpoczęcie współżycia seksualnego zdecydował się w wieku 14 lat. Jego wybranką była starsza dziewczyna poznana dzień wcześniej na wakacjach. Dodał, że w kolejnych latach unikał przygodnych znajomości, a wręcz określił się jako „seryjnego monogamistę”. Mimo to nie miał szczęścia w miłości i był zdradzany przez „niemal każdą ze swoich dziewczyn”. Znacznie stabilniejszy związek zbudował za to jego brat. Dylan Sprouse od pięciu lat spotyka się z węgierską modelką Barbarą Palvin. Według amerykańskiej prasy para już niedługo stanie przed ołtarzem.

Dylan Sprouse i Barbara Palvin zaręczyli się po pięciu latach związku. Aktor i modelka poznali się na imprezie

Dylan Sprouse i Barbara Palvin wpadli sobie w oko w 2017 roku podczas hucznej imprezy. Po powrocie do domu aktor postanowił odezwać się do modelki na Instagramie. Początkowo musiał jednak uzbroić się w cierpliwość. „Obserwowała mnie, więc pomyślałem, że też dam jej znak. I wysłałem jej DM-a. Napisałem: »Hej, nie wiem, czy na długo zostajesz w Nowym Jorku, ale jeśli masz ochotę, powinniśmy się spotkać. Oto mój numer telefonu«. A ona nie odpisywała mi przez sześć miesięcy” – wspominał w wywiadzie dla W Magazine.

Kiedy ambasadorka Victoria's Secret nareszcie natknęła się na DM'a, były gwiazdor Disneya pracował nad filmem w Chinach. Odległość nie stanowiła dla nich przeszkody. „Po trzech miesiącach rozmów przyleciałam na plan filmowy, żeby się z nim zobaczyć” – zwierzała się na łamach People. W kolejnych latach chętnie pojawiali się razem na branżowych imprezach i nie szczędzili drugiej połówce komplementów. „To nie jest dla mnie normalna sytuacja, że mam chłopaka. Byłam singielką przez sześć lat. Czekanie się opłaciło, bo czuję, że znalazłam idealnego partnera. Jest bardzo miły i delikatny” – zachwycała się gwiazda modelingu.

Florence Pugh zabrała babcię na pokaz filmu „A Good Person”. Na czerwonym dywanie pozowała też z byłym chłopakiem Zachem Braffem >>

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami mediów zza oceanu aktor i modelka nabrali absolutnej pewności co do tego, że są dla siebie stworzeni. Dziennikarze Entertainment Tonight dotarli do informatora, według którego para podjęła decyzję o sformalizowaniu związku. Informacje trafiły na nagłówki kilka tygodni po tym, jak na palcu Barbary zawitał pierścionek zaręczynowy. Po raz pierwszy fani dostrzegli go podczas festiwalu filmowego w kalifornijskim Mammoth.

„Dylan i Barbara są zaręczeni. Z dumą pokazują wszystkim pierścionek i są bardzo szczęśliwi. Od zawsze byli bardzo zakochani i trwali u swojego boku, ale teraz są jeszcze szczęśliwsi niż zwykle. Nie mogą doczekać się rozpoczęcia tego nowego rozdziału” – podsumowała osoba z otoczenia pary. Gratulujemy i nie możemy doczekać się zdjęć sukni ślubnej! 

Facebook Dating w Polsce. Aplikacja randkowa Facebooka pozwala randkować od ponad 2 lat. Będzie konkurencją dla Tindera?>>