Premierę przesunięto na Walentynki... 2015, ale to nic! "Pięćdziesiąt twarzy Greya" nadal wzbudza ogromne emocje i nic nie wskazuje na to, że coś miałoby się zmienić w tej kwestii. Fani zacierają ręcę, krytykom opadają. Aktorzy od paru miesięcy pracują na planie, ale w internecie nadal trwa rozmowa o wyborze producentów. I gdy Jamie Dornan podoba się (coraz) większej liczbie czytelniczek, to Dakota Johnson wręcz odwrotnie. Na forach można przeczytać, że jest nijaka i nie pasuje do książkowej bohaterki.

Jaka będzie filmowa Ana? Na to musimy poczekać jeszcze rok, do ekranizacji powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya", ale już teraz możemy zobarczyć pierwsze zdjęcia z sesji dla ELLE US. Amerykańska edycja zapytała 24-latkę m. in. o to, jak to jest być dzieckiem sławnych rodzicow ("okropne") i co było najbardziej interesujące w skandalizującej powieści ("łamanie granic emocjonalnych, a nie seksualnych").

W sesji ELLE stylizowanej przez Joe Zee Dakota pozuje w lekkim dezabilu. Ma na sobie ubrania takich marek jak: John Galliano, Burberry Prorsum oraz Jason Wu. Autorem zdjęć jest Carter Smith.

Dakota Johnson w marcowym ELLE US! >>