TIME TO SHINE z GIGI Studios

GIGI Studios to synonim klasy i dobrego stylu. Marka podbiła już serca nie tylko mieszkańców Barcelony, ale także ludzi z całego świata (jest obecna w 45 krajach). Ten rodzinny brand zaprezentował ostatnio kolejne awangardowe modele okularów i oprawek okularowych, które będą idealnymi wyborami na nadchodzący sezon. W kampanii TIME TO SHINE znajdziesz perełki, obok których trudno jest przejść obojętnie. 

Okulary GIGI Studios to niebanalny akcent, który pozwoli ci na wykorzystanie maksymalnego potencjału każdej stylizacji. 

Materiały prasowe

Bohaterowie najnowszej kampanii GIGI Studios to Sophie Koella i Maurits Buysse. Wyrafinowane, stylowe kształty okularów z kolekcji VANGUARD uwypuklają unikalne piękno każdej kobiety, a współczesne i ponadczasowe modele z kolekcji MEN genialnie komponują się z męskimi outfitami i wyrazistą urodą mężczyzn, którzy wyrażają siebie poprzez stylizacje. 

Materiały prasowe

Motyw przewodni oprawek i okularów GIGI Studios? Ekspresyjność w duecie z niegasnącym blaskiem! Podkreśl swoją indywidualność i kreatywność. Pokaż światu, jak błyszczysz. It's „TIME TO SHINE” - bez względu na to, czy masz zły dzień, czy przeżywasz najpiękniejszy czas w swoim życiu. Te projekty zachęcają do swobodnego wyrażania siebie i celebrowania własnej tożsamości... W każdym momencie. 

Materiały prasowe

W kolekcji damskiej VANGUARD znajdziesz oprawki i okulary przeciwsłoneczne, które charakteryzują się m.in. wyszukanymi kształtami rzeźbionymi we włoskim acetacie. Model GALILEA i CELINE zachwyca oryginalnym projektem z zaokrąglonymi krawędziami. A jeśli preferujesz subtelniejsze projekty o nieco delikatniejszej konstrukcji, rozważ okulary FEDERICA albo LORENCA. W niezwykle oryginalny (i zgrabny) sposób łączą one elementy z acetatu i metalu.

Materiały prasowe


Wśród oprawek i okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn znajdziesz kultowy kształt koła. Poza genialnym designem, kluczowa jest tutaj lekkość i elastyczność, a także wierność ponadczasowym wartościom firmy, takim jak wytrzymałość oraz trwałość. Zdecydowanie lubimy takie połączenia.

Materiały prasowe

GIGI Studios: ponadczasowy styl na wyciągnięcie ręki

Ogromny sukces GIGI Studios to bez wątpienia zasługa rodzinnego doświadczenia, które przedstawiciele firmy przekazują sobie z pokolenia na pokolenie już od ponad 5 dekad. Ich oryginalna wizja biznesu, mimo upływu lat, niezmiennie jest spójna i zachwyca kolejne generacje. 

Projekty oprawek i okularów GIGI Studios to uosobienie innowacji technologicznych i kunsztu optycznego. Niemiecka stal nierdzewna, japoński tytan, szacunek do rzemiosła, starannie dopracowane projekty, które powstają w atelier marki w Barcelonie - to wszystko jest gwarancją najwyższych standardów, dbałości o detale i najmodniejszych projektów.

Materiały prasowe

W Polsce okulary GIGI Studios są dostępne w sklepie internetowym SparkEye.pl oraz wybranych salonach optycznych w całym kraju (ich listę znajdziesz TUTAJ).