Przed nami ostatnie dwa nowie księżyca w roku 2023. W tych ważnych fazach warto ustalić cele na kolejnych dwanaście miesięcy. Nów w Skorpionie zaciemni nocne niebo w magiczną datę 13 listopada. Zamień go w siłę napędową dla swoich manifestacji. Jeśli znajdujesz się na poniższej liście, Księżyc w nowiu Skorpiona ułatwi Ci życie. Nie grożą Ci skutki uboczne związane z jego intensywną energią. Poradzisz sobie z każdą emocją i problemem, który pojawią się na Twojej drodze. 

Nowie Księżyca są czystą kartą zachęcającą do napisania nowego scenariusza Twojego życia. 

W listopadowy nów przejmij kontrolę nad swoimi pragnieniami. Zostań autorką swojej przyszłości. Nadaj moc marzeniom kiełkującym w umyśle. Zamiast się miotać, rozpocznij nowe projekty. Trzy znaki zodiaku wymienione poniżej osiągną swoje cele jeszcze przed końcem roku.

Nów w Skorpionie: komu przyniesie szczęście?

RAK

Szczytowa energia nowiu w Skorpionie napełni Cię kreatywnością. Upewnij się, że w tej fazie nie marnujesz energii na rzeczy bez znaczenia. Wreszcie poczujesz się jak Ryba w wodzie i udowodnisz wszystkim swoje talenty. Listopadowy nów przeznacz na tworzenie, zabawę oraz pogłębienie swojej romantycznej więzi. Ta lunacja przyniesie Ci radość i obfitość. Czerp z niej garściami. Nie oglądaj się wstecz. 

KOZIOROŻEC

W fazie Skorpiona weź pod uwagę swoje przyjaźnie. Pluton, planeta rządząca tym znakiem, kończy swoją 15-letnią podróż przez Koziorożca. Choć ta zmiana zwiastuje intensywne zakończenia, możesz liczyć na wsparcie swoich bliskich. Całkiem możliwe, że w kolejnych dniach zawrzesz nowe znajomości i współprace. Nastaw uszu. Rozmawiaj. Miej oczy szeroko otwarte na możliwości posyłane w Twoją stronę. 

RYBY

Intensywny nów w Skorpionie zachęci Cię do zmian. Poczujesz, że Twój sposób myślenia jest przestarzały. Zechcesz dokonać metamorfozy, która pozytywnie wpłynie na Twoje życie. Choć pójście za głosem intuicji Cię przeraża, teraz powinnaś zaufać przeczuciom. Rozwiej wątpliwości i poczuj wiatr w skrzydłach. W listopadowym nowiu poczujesz świeżą bryzę. Twoje sprawy zyskają pozytywny obrót dzięki aktywności Neptuna w Rybach. Nigdy nie jest za późno, żeby zmienić swoje zdanie. Zrób coś, co wesprze Twój rozwój osobisty.