Rajskie ptaki, kolory tęczy i florystyczne wzory to motywy przewodnie autorskiej kolekcji W.KRUK, które jako inspiracja towarzyszyły projektantkom marki przy tworzeniu wiosennej odsłony znanej i uwielbianej już przez klientki kolekcji. Preludium, czyli początek, to symboliczne określenie nowego, rozpoczynającego się właśnie sezonu. Tak jak natura budzi się do życia na wiosnę, tak i my możemy rozwinąć przysłowiowe skrzydła i uwolnić emocje oraz energię, które w nas drzemią.

Kolczyki Preludium Paradise Birds

Podstawą autorskiej kolekcji W.KRUK jest zjawiskowa biżuteria: spektakularne kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki oraz nausznice. Wykonane ze srebra, pozłacanego srebra , 14-karatowego złota oraz kamieni syntetycznych elementy kolekcji przyciągają spojrzenia oryginalnymi wzorami i łączeniem kolorów. Zdobią je syntetyczne szafiry i spinele oraz nano cyrkonie, a elementach z czystego złota znajdziemy topazy, ametysty, szafiry, rubiny, perydoty oraz diamenty, których głębię dodatkowo wydobywa czarne rodowanie. Przy tworzeniu kolekcji zastosowano technikę bardzo gęstego ułożenia drobnych kamieni, co sprawia wrażenie pełni i nasycenia ich barw.

Naszą uwagę przyciągają tutaj kolczyki. Ten element biżuterii kochamy najbardziej – efektowne i dobrze dobrane, mogą podkreślić wyjątkowość stylizacji bez większego wysiłku. W elementach nowej odsłony kolekcji Preludium Paradise Birds to hołd oddany naturze w mocno trendowej wersji. Motywy nawiązujące do roślin i ptasich piór, wysadzane mieniącymi się kamieniami robią niesamowite wrażenie. Widzimy je w zestawieniu z klasycznymi sukienkami na letnie okazje, jak również jako dodatki do bardziej casualowych stylizacji, w których zrobią efekt „wow”.

Co jeszcze znajdziemy w kolekcji Preludium Paradise Birds?

Kolczyki i inne elementy biżuterii to nie wszystko, co oferuje marka W.KRUK prezentując nowości w kolekcji. Znajdziemy w niej również przepiękne chusty. Te zwróciły naszą szczególną uwagę – duże, pełne kolorów i wykonane ze 100% jedwabiu będą szczególnym dodatkiem i świetnym nawiązaniem do biżuterii w podobnych odcieniach. Zestawienie energetycznych kolorów i fantazyjnych kształtów ptasich piór i skrzydeł pozwoli na nowo odkryć piękno i różnorodność barw otaczającego świata.