Wszyscy kochamy Katie Holmes, a od pewnego czasu wzbudza szczególne zainteresowanie głównie za sprawą swoich (zawsze trafionych) stylizacji. Oto kolejna, którą z pewnością większość czytelniczek ELLE będzie w stanie odtworzyć.

Katie Holmes w trenczu i mokasynach – kto z nas nie ma tego w szafie?

Katie Holmes pojawiła się na ulicach Nowego Jorku w duecie, który na wiosnę wybiera większość z nas, czyli trenczu i skórzanych mokasynach. U aktorki zachwyca dbałość o detal i nieprzeciętność w wyborze fasonów. Przede wszystkim uwagę zwraca płaszcz, który zamiast klasycznego, taliowanego kroju, jest obszerny, w kształcie litery A. Uwagę zwracamy również na buty – klasyczne skórzane mokasyny, które Holmes postanowiła zestawić w modny teraz sposób, czyli z białymi skarpetami (te nikną jednak pod nogawką szerokich jeansów). Całości dopełniała schowana pod płaszczem koszula w niebieskie paski, którą zapewne każda z nas ma w szafie. Stylizacja, chociaż nie jest rewolucyjnym trendem, zdaje się, że nigdy nie wyjdzie z mody.

Katie Holmes stylizacjeRaymond Hall/Getty Images

Prosta stylizacja, która ma wiele twarzy

Naczelne it-girls świata mody uwielbiają tę stylizację. Każdy z jej elementów jest na tyle uniwersalny, że możesz nosić go na wiele sposobów. Katie Holmes udowadnia jednak, że w każdej szafie powinno znaleźć się miejsce dla prawdziwie ponadczasowych elementów.

Koszula w paski

To podstawa szafy niejednej office-girl (i nie tylko), a także pole do stworzenia stylizacji w każdym stylu. 

Trencz 

O uniwersalności trencza z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. Wariacji okrycia jest wiele, i chociaż ostatnim trendem jest to w krótszej wersji, dla prawdziwie uniwersalnego użytku warto wybrać go w wersji (również kolorystyce) klasycznej.

Mokasyny 

Holmes na przechadzkę ulicami Nowego Jorku wybrała buty niezawodne – zawsze modne i pasujące niemal do wszystkiego, czyli czarne skórzane mokasyny. Aktorka zdecydowała się na model ze złotą sprzączką, ale prawda jest taka, że sprawdzą się w każdej wersji. Pamiętaj, żeby połączyć je tylko z białymi skarpetami!