Znaki zodiaku, które najrzadziej myślą o rodzicielstwie, są znane ze swojego przygodowego życia i żądnego wrażeń młodego ducha. Jeśli znajdujesz się na poniższej liście, nie pozwól, by zjadły Cię wyrzuty sumienia. Cenisz sobie swoją wolność. Zamiast planować, zdajesz się na spontaniczność. Owszem, możesz lubić dzieci, ale wolisz być ich przyjacielem niż rodzicem. Życie może zadecydować inaczej, jednak dopóki masz nad tym kontrolę, nie będzie Ci się spieszyć do założenia rodziny.

Weź pod uwagę swój znak zodiaku słońca i znak wschodzący.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mają ciekawe oraz pracowite życie. Harmonogram tego znaku powietrza pęka w szwach od spotkań, przyjęć i rozrywek w dużych dawkach. Planowanie rodziny nie jest czymś, czemu Bliźnięta poświęcą dużo czasu. Prowadzenie bujnego życia towarzyskiego to dla nich praca na pełny etat. Spędzanie wolnych chwil z przyjaciółmi dla Bliźniąt brzmi bardziej atrakcyjnie niż opieka nad dziećmi w domowym zaciszu.

LEW

Lew pragnie przeżyć swoje życie spontanicznie. Przerażają go dorosłe obowiązki i wizja, że każdy dzień wyglądałby tak samo. Kiedy ma dzieci, jest świetnym rodzicem, ale początki są dla niego trudno. Myśł o zmienianiu pieluch i nocnym karmieniu niemowlęcia zamiast snu wprowadza go w zakłopotanie. Ten znak zodiaku ognia samego siebie uważa za dorosłe dziecko. Będzie odwlekać założenie rodziny tak długo, jak to możliwe.

STRZELEC

Nikt nie kocha przygód bardziej niż Strzelec. Żądny niecodziennych doświadczeń znak ognia pragnie zjeździć cały świat. Niestety, nie jest to takie proste, gdy w podróż trzeba zabrać ze sobą małe dziecko. Jako poszukiwacz mocnych wrażeń, Strzelec będzie uciekać od rodzinnych spraw i tematów związanych z rodzicielstwem. Choć sam nie chce mieć dzieci, jego energia Piotrusia Pana przyciąga do niego najmłodsze pociechy. Ma im wiele do opowiedzenia - będzie wspaniałą ciocią lub wujkiem.