Bar Refaeli, najsłynniejsza izraelska modelka niezmiennie zachwyca urodą. Od czasu swojego debiutu w 2000 roku, Bar pracowała już w Barcelonie, Mediolanie, Paryżu, Londynie i Kapsztadzie. Została doceniona zarówno w przemyśle modowym, jak również przez magazyny dla mężczyzn. W 2012 roku magazyn Maxim przyznał jej tytuł najseksowniejszej kobiety na świecie. 

Twarz 28-latki pojawiała się na okładkach takich magazynów jak ELLE, Cosmopolitan, L'Officiel, GQ czy Marie Claire. Modelka brała udział w pokazach Louis Vuitton oraz w kampaniach reklamowych takich marek jak Chanel, Armani, Ralph Lauren czy Victoria's Secret.

Rozgłosu przyniósł Bar kilkuletni związek z Leonardo DiCaprio. Wszystko wskazywało na to, że para ostatecznie zalegalizuje swój związek. Niestety, mimo nasilających się plotek do ślubu nie doszło. Bar i Leo utrzymują jednak, że zostali przyjaciółmi.

W sierpniowym wydaniu ELLE Spain, Bar wzięła udział aż w dwóch sesjach, a jej zdjęcie pojawiło się na okładce. Za obiektywem stanął, Juan Aldabaldetrecu, fotograf, który często współpracuje z hiszpańską edycją ELLE. W pierwszej sesji, tytuł - "Naturalmente Sexy" - mówi sam za siebie, Bar  jest zmysłowa i urocza. Z kolei druga sesja - "Black & Bar" eksponuje seksapil modelki, jej perfekcyjną figurę i kobiece kształty. W wywiadzie, który Refaeli udzieliła ELLE Spain, modelka opowiada o swoich rodzicach, którzy zaszczepili w niej wysoką samoocenę i pewność siebie, fascynacji Barceloną, zamiłowaniem do sportu oraz o tym, jak ważne jest dla niej życie z dala od błysku fleszy. 

Sami oceńcie, w której odsłonie izraelska modelka wygląda lepiej!

ZOBACZ Bar Refaeli w dwóch sesjach w ELLE Spain >>

 

Iga Budzikowska