Zendaya i Tom Holland

Ostatnie lata były dla niej bardzo szczęśliwe z prywatnych względów. Aktorka po latach przyjaźni związała się z kolegą z planu, Tomem Hollandem. Para poznała się w 2016 roku podczas pracy nad  „Spider-Man: Homecoming”. Już wtedy mówiło się, że są nierozłączni. Przez długi czas utrzymywali relację przyjacielską, będąc bardzo bliskimi dla siebie osobami. Dopiero w 2021 roku oficjalnie przyznali, że są w związku. Z pewnością są zgodni w tym, by trzymać swój związek z daleka od blasku fleszy. Ich wspólne zdjęcia na czerwonym dywanie miały miejsce wyłącznie podczas promocji wspólnego filmu. Nie afiszują się związkiem, dzieląc się wyłącznie kilkoma w roku zdjęciami na swoich kanałach społecznościowych. 

Taka okazja wydarzyła się właśnie w miniony piątek. Zendaya obchodziła tego dnia swoje 27 urodziny, co postanowiła uczcić publikacją zdjęcia z dzieciństwa, na którym  kilkuletnia aktorka obdarza fotografa szerokim uśmiechem, eksponując kilka brakujących zębów. Urocze zdjęcie podpisała "Z każdym kolejnym rokiem, gdy dorastam przypominam sobie, jak cenne jest to życie”. W dalszej części podziękowała fanom za wsparcie i miłość, która pozwala się jej rozwijać. 

Tom Holland świętuje urodziny Zendayi 

Urodziny swojej ukochanej uczcił również Tom, publikując na swoim profilu bardzo naturalne zdjęcie portretujące Zendayę w trakcie wspólnych wakacji. Aktorka pozuje w piance i masce do snurkowania na łódce. Jest to możliwie najbardziej intymna sytuacja, na której nie widzimy idealnie wystylizowanej gwiazdy tylko, zwykłą dziewczynę cieszącą się wspólnymi chwilami z chłopakiem.

Instagram @zendaya