Astrologia na lato 2023 - komu się upiecze?

Tegoroczna wiosna była pełna wrażeń, lecz czas zrobić miejsce na letnie przygody. Grzeje słonce, temperatury rosną, a wraz z nimi rozkwita twoje życie towarzyskie. To najlepszy czas w roku na burzę mózgów oraz pogłębianie więzi międzyludzkich. Czy masz ochotę wyznać swoje uczucia i dzielić się z innymi swoimi pomysłami? Kosmos daje ci do tego zielone światło, o ile jesteś jednym z czterech znaków zodiaku znajdujących się na poniższej liście. 

Lato 2023 będzie szczęśliwe dla 4 znaków zodiaku - Wy możecie teraz wszystko!

Te 4 znaki zodiaku będą mieć szczęście

Przygotuj się, że już w czerwcu wkroczysz w nowy, ekscytujący rozdział. Zdecydujesz się podjąć odważne kroki i dostrzeżesz wokół siebie więcej szans na rozwój. Astrologia wyróżnia 4 znaki zodiaku, dla których początek lata będzie wyjątkowy.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Czerwiec to po części miesiąc Bliźniaków, a więc naturalnie masz dużo do powiedzenia. Teraz powinnaś czuć się pewna siebie i uwierzyć w swoje talenty. Niech Wszechświat usłyszy o twoich manifestacjach. Podziel się swoimi pomysłami z każdym, kto ma ochotę cię wysłuchać. Niespodziewanie trafisz na osobę, która da ci narzędzia do wcielenia ich w życie. Wkrótce twoje sprawy ruszą do przodu. Wręcz nie będziesz mogła się doczekać dalszego rozdziału swojej historii.

Bliźnięta wyfruną z kokonu jak motyle. Wasze życie z dnia na dzień nabierze kolorów. 

Panna (21 sierpnia - 22 września)

Słońce przedziera się teraz przez twój 10. dom profesji. Spodziewaj się nowych, dynamicznych początków, jeśli chodzi o twoją karierę i finanse. Otrzymasz nagłą niespodziankę lub wsparcie w projekcie, nad którym właśnie pracujesz. Uważaj tylko na swoje wydatki. Zarządzaj swoimi zasobami z rozsądkiem, odkładając większe sprawunki na później. Jesteś kimś, kto lubi czuć się użytecznym. W tym miesiącu wywrzesz na innych ogromny wpływ, otwierając sobie drzwi do sukcesu. 

Wielozadaniowość jest twoją specjalnością, zatem staw czoła swoim obowiązkom.

Strzelec (21 listopada - 19 grudnia)

Wraz z początkiem lata nauczysz się wielu nowych rzeczy na temat swoich związków i oczekiwań w miłości. Najważniejsze osoby w twoim życiu pełnią rolę mentorów, którzy obdarzają cię inspiracjami. Kto pyta, nie błądzi. Kwestionuj rzeczy, których nie rozumiesz i przeprowadzaj gorące dyskusje. Czeka cię oświecenie oraz zmiana perspektywy. Wyłamujesz się z przestarzałych wzorców. Pogłębiaj swoje więzi przez mentalną stymulację. Stwórz w swojej głowie nową wizję przyszłości. Ktoś, kogo kochasz, w to lato pomoże ci zrealizować twoje największe marzenie.  

W swoim życiu miłosnym możesz niespodziewanie doświadczyć beztroskich i zabawnych chwil, które zainspirują cię w nowy sposób.

Ryby (18 lutego - 20 marca)

Na początku lata zaczniesz emanować światłem niczym latarnia morska. Wzmocni się twój dar przekonywania innych i hipnotyzowania ich swoimi pomysłami. Przyciągniesz do siebie to, co sama emitujesz, a w rezultacie spełnisz swoje marzenia. Bądź dobra dla swojego otoczenia. Wskazuj ludziom ich właściwą drogę poprzez służenie dobrą. Kiedy okazujesz komuś miłość, pamiętaj, aby to uczucie dawać także sobie. Zadbaj o swój dom. Zainwestuj w nowe meble lub zmień wygląd swoich wnętrz. Spraw, by twoja przestrzeń osobista zaczęła wspierać twój duchowy rozwój.

Rybo, twoje życie ulegnie zmianie po 10 lipca. Sprawdź prognozę na ten czas >>

Nie miej oczekiwań. Pozwól sobie na beztroską zabawę, a wzbogacisz się o wspaniałe wspomnienia.