Pełnia księżyca w Lwie 2023 - jak się poczujesz?

Księżyc to w astrologii władca nocy, który wpływa na naszą podświadomość, emocje, fantazję i intuicję. W tym miesiącu czeka nas potężna pełnia księżyca w Lwie. Czas zaprowadzić równowagę w swoim wnętrzu i zaspokoić potrzeby serca. Otrzymamy impuls, aby odważnie wyrażać swoje uczucia. Zechcemy pokazać innym, co w nas drzemie. Odeprzemy lęki, jakie do tej pory nie pozwalały nam na całkowity rozkwit. Przed nami płodna faza, w której warto skupić się na miłości własnej lub do drugiego człowieka i uwolnić się od krzywdzącej niepewności. 

Lew radzi: zwróć na siebie uwagę i podziw, którego pragniesz w głębi duszy. Znajdź twórczy sposób na wyrażenie swoich emocji. 

Tak, jak Lew, którym rządzi Słońce, podziel się ze światem swoim wewnętrznym światłem. Pozytywne myśli, które puścisz w eter, przyniosą radość tobie i innym. Jednocześnie uważaj na głos swojego ego. Wstrzymaj się od bycia królową dramatu lub ulegania cudzym manipulacjom. Ów pełnia kładzie nacisk na miłość i romans, a więc wyciągnij z niej to, co najlepsze. 

W pełni w Lwie zakochani będą odczuwać silne pragnienie wyrażania swojej miłości. Jednak wzmożone emocje w niektórych z nas mogą podsycić chęć konfliktów, dlatego tak ważna jest otwarta i skuteczna komunikacja z partnerem. Jeśli otrzymasz krytyczne uwagi na temat swojej twórczości lub pracy, potraktuj je jako wskazówki wobec tego, co powinnaś poprawić. Dobra rada? Nie pozwól, aby niepewność i niska samoocena stanęły na twojej drodze do spełnienia. 

Rytuały na pełnię księżyca w Lwie

Niech pełnia w Lwie napełni cię światłem i rozjaśni twój mrok. Czas przyciągnąć myślami do swojego życia więcej miłości oraz radosnych chwil. Twoje serce zna drogę do szczęścia, a ty otrzymasz od niego cenne wskazówki. Poniższe rytuały na pełnię księżyca ułatwią ci współpracę z energią tej fazy. 

ZAPISZ SWOJE MANIFESTACJE

Poświęć trochę czasu na zastanowienie się, jaki rodzaj miłości chciałabyś otrzymać. Następnie zapisz swoje pragnienia i afirmacje na kartce papieru. Umieść ją w miejscu, w którym będziesz codziennie na nie spoglądać. 

ZAPAL ŚWIECĘ

Zapal różową lub czerwoną świecę. Te kolory symbolizują miłość. Kiedy świeca się pali, wizualizuj swoje manifestacje.

POMEDYTUJ

Poświęć trochę czasu na medytację nad swoimi pragnieniami i intencjami miłosnymi. Następnie wyobraź sobie siebie w kochającym związku wypełnionym radością, szczęściem oraz poczuciem spełnienia. Poczuj wdzięczność. Podziękuj Wszechświatu za te rzeczy, tak, jakbyś już je miała. 

NAPISZ LIST MIŁOSNY

Napisz list do Wszechświata lub swojego przyszłego partnera, w którym wyrazisz swoje pragnienia i intencje miłosne. Będzie to potężne narzędzie manifestacji, ponieważ pisząc swój list, skoncentrujesz się na swoich pragnieniach, stwarzając w swoim sercu przestrzeń na nowe początki. 

ZADBAJ O SIEBIE

Poświęć trochę czasu, aby skupić się na pielęgnowaniu swojego ciała i wnętrza. Dzięki temu zaktywujesz prawo przyciągania, aby przyciągnąć do siebie pożądany rezultat. Zanim ktoś cię pokocha, ty musisz najpierw pokochać samą siebie. 

OTOCZ SIĘ MIŁOŚCIĄ

W pełni w Lwie spędzaj czas z ludźmi, których kochasz. Zaangażuj się w działania przynoszące ci radość i szczęście. W ten sposób podniesiesz swoje wibracje. Przyciągniesz do swojego życia więcej miłości. 

Podsumowując, pełnia księżyca w Lwie to potężny astrologiczny czas na manifestację miłości. Skorzystaj z tych rytuałów, współpracować z energią Luny. Zachowaj otwarty umysł, praktykuj miłość własną i szczerze uwierz w moc swoich pragnień.