W 2017 roku lakier to za mało! Teraz nasz manicure jest równie wyrazisty, co ubrania, które nosimy. Eksperymentujemy z biżuterią do mani, drutem (sprawdźcie>>) i naklejkami. A na płytce malujemy obrazy inspirowane malarstwem wielkich artystów albo przenosimy wzory słynnych tatuaży. To jednak nie wszystko! Niedługo nasze paznokcie będą nawet świecić w ciemności. WOW!

Paznokcie 2017: logomania

Logomnia znów jest hot. Nie tylko w trakcie tygodni mody, na paznokciach malujemy logotypy marek (tak jak modelki na pokazie Marca Jacobsa). Taki manicure to najmodniejszy "dodatek" tego sezonu.

Paznokcie 2017: biżuteria

Może się trochę niepraktyczne, ale za prezentują się świetnie. Kolczyki nosimy teraz nie tylko na uszach, ale także na paznokciach - pojedynczo albo od razu trzy na raz. Modę na nie wylansowała m.in. Kim Kardashian-West. Modny manicure na 2017 rok to także ten z biżuteryjnymi ozdobami - charmsy w kształcie lodowych rożków albo słońca wtapiamy w hybrydę.

Paznokcie 2017: sztuka użytkowa

Paznokcie traktujemy teraz jak płótna i malujemy na nich obrazy inspirowane sztuką współczesną. Esy-floresy, motyw oczu, abstrakcyjne postacie. Chociaż są w skali mikro, mają robić ogromne wrażenie.

Zobaczcie też:

Paznokcie 2017 - trendy - GALERIA>>