W obliczu pandemii koronowirusa zmienia się wszystko. Na nowy obraz rzeczywistości nie pozostaje obojętny także świat mody. Jak w perspektywie lat COVID-19 zmieni branżę? Kierunku metamorfozy rynku trudno przewidzieć, choć na pewno przygotować się musimy na serię ostrych zakrętów. Na tę chwilę wyraźnie zaobserwować możemy między innymi wyraźny wzrost zainteresowania elementami garderoby z działu „homewear”. Wraz z popytem rośnie oczywiście podaż. Ubrania „do chodzenia po domu” zaczyna oferować coraz więcej marek. Premierę zaprojektowanych pod szyldem Veclaim dresów zapowiedziała między innymi Jessica Mercedes. 

Same (mimo codziennych starań dołączenia do zapoczątkowanej przez stylistkę magazynu ELLE akcję  #strojesienahomeoffisie) większość czasu spędzamy teraz w ulubionych joggerach i bluzie podkradzionej od chłopaka. O dresowych kompletach powstało już jednak w ostatnim czasie tekstów tak wiele, że tym razem chciałyśmy zaserwować wam pewną odmianę. Równie wygodną i zdecydowanie „podomową”, ale wizerunkowo zbliżoną do bardziej codziennych stylizacji. Szlafroki, bo o nich mowa, wydają nam się w tych szczególnych czasach wyjątkowo potrzebne. Zajrzałyśmy więc do aktualnej oferty polskich marek i wybrałyśmy kilka najpiękniejszych modeli. Wszystkie z łatwością zamówicie online. Niektóre z nich z darmową dostawą prosto pod drzwi, a inne z 20% rabatem z okazji weekendowej akcji Szaleństwo Zakupów. Wystarczy, że wykorzystacie specjalny kupon:

Na liście naszych szlafrokowych faworytów z polską metką jedwabny model od Moye, lniane propozycje z oferty Sovl oraz Bodymaps, fakturowany projekt Nago powstały z wysokogatunkowej mieszanki certyfikowanych tkanin przyjaznych środowisku oraz szlafrok o kimonowym kroju z nadrukiem imitującym różowy kwarc, który wypatrzyłyśmy u – jak sama nazwa wskazuje – polskiego brandu Rose Quartz. Te i więcej modeli zebrałyśmy dla was poniżej: 

Szlafrok Nago,229,00 PLN

Podomka Le Petit Trou, 1290.00 PLN

Jedwabny szlafrok Moye, 900,00 PLN


Miękki dres idealny na home office. Najładniejsze modele, które pomogą wam przetrwać pracę zdalną>>