Wysoce wrażliwi mężczyźni przychodzą na świat z inną instrukcją obsługi. Sztuczki, które zwykle stosujesz na facetów, w ich przypadku mogą się nie sprawdzić. Z podejściem, że "wszyscy mężczyźni są tacy sami" i traktowaniem z góry raczej nic nie wskórasz. Otóż ci kawalerzy są zbyt wrażliwi, żeby grać z tobą w ciepło-zimno lub pozwalać ci bez końca ranić ich uczucia. To nic, że wyglądają na silnych i odpornych. W środku tłumią głębokie emocje. Pozory mylą - z panami poniżej trzeba obchodzić się jak z jajkiem. 

Mężczyźni spod tych znaków są potajemnie wrażliwi, ale ciii, lepiej nic nie mów. Nie chcą, by ktokolwiek wiedział, że naprawdę coś czują.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rak to empata głęboko połączony ze swoimi emocjami. Jak gąbka chłonie nastroje swoich bliskich. Rządzi nim wrażliwy księżyc oraz czwarty dom astro dotyczący rodziny. Jest delikatny, uroczy, pełen sentymentów i tylko z zewnątrz wygląda na twardziela. Nakłada na siebie gruby pancerz, żeby przypadkiem nikt go nie zdemaskował. Stara się chronić swoje wnętrze przed zranieniem. Przecież tyle razy miał złamane serce. Mimo to, wciąż daje kobietom drugą szansę. Wierzy, że w końcu spotka prawdziwą miłość. Życie tego romantyka przypomina jazdę emocjonalną kolejką górską. Nie potrafi oddzielić się od swoich uczuć, dlatego urażony znika lub stwarza dystans. Cóż, to nie oznacza, że Rakowi nie zależy - zwykle jest wprost przeciwnie. 

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panny to jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku. Chociaż nie są znane ze swojej uczuciowości, troszczą się o innych i biorą to do siebie, gdy ktoś nie odwdzięcza się tym samym. Mężczyzna Panna jest swoim największym krytykiem. Wytyka sobie każdy popełniony błąd, co szybko odbija się na jego nastroju. Ten znak ziemi opiera się bardziej na logice niż swoich emocjach. Doświadcza szeregu sprzecznych uczuć i dopóki nie nada im sensu, będzie chodzić zestresowany. Zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły, przez co zawsze wie, kiedy coś jest nie tak. Białe kłamstwa i uniki niepokoją go do głębi. Najlepiej być z nim szczerym bez względu na wszystko. 

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpion ukrywa swoje głębokie uczucia za pokerową twarzą. Jako znak wody jest wrażliwy, a zatajanie prawdy obciąża go psychicznie. Zamyka to, co czuje, na kłódkę i chowa kluczyk w odmętach świadomości. Na zewnątrz trzyma nerwy na wodzy, ale to, co dusi w środku, jest inną historią. Choć próbuje mieć swoje życie pod kontrolą, w miłości rzadko mu to wychodzi. Wzbudzenie w nim zazdrości lub braku zaufania spotka się z katastrofalną reakcją. Nieświadome lęki mężczyzny Skorpiona mogą uaktywnić się w dowolnym momencie. Bądź dla niego wyrozumiała. Ten typ jest lojalny i oddany, kiedy prawdziwie się zakocha. 

Ryby (19 luty - 20 marca)

Mężczyzna Ryby to kolejny znak wody połączony ze swoimi uczuciami. Rządzący nim Neptun sprawia, że ma wysoce rozwiniętą intuicję i kroczy przez życie z wielką wrażliwością. Współczuje każdej napotkanej osobie. Może czuć się obciążony emocjonalnie, gdy nasłucha się o problemach innych ludzi. Jego nastroje zmieniają się wraz z energią panującą w otoczeniu. Nie miej wątpliwości, że Ryby są romantyczne i im na tobie zależy, jeśli same nieustannie planują randki oraz dzielą się z tobą swoimi marzeniami. Pokaż mu, jak wyznaczać zdrowe granice w relacjach z bliskimi. W przeciwnym razie te osoby wejdą mu na głowę. 

Mężczyźni w horoskopie: