Odpowiedź na ten problem stanowi mindfulness. To trening uważności, którego celem nie jest odcięcie się od świata zewnętrznego, ale jego świadome doświadczanie, zaangażowanie w to, co dzieje się tu i teraz. 

Podstawą treningu uważności jest medytacja, ale mindfulness to pojęcie szersze - to styl życia. Istnieją różne ćwiczenia, ale we wszystkich chodzi o to, aby być obecnym w teraźniejszości i koncentrować się na tym, jakie myśli przepływają przez nasz umysł, jakie emocje powodują i jak reaguje na nie ciało. W rzeczywistości wszystko, co robisz, może być pretekstem do treningu uważności. Życie składa się z momentów, a każdy z nich jest okazją do praktykowania mindfulness.

KONKURS

Które ćwiczenie mindfulness jest twoim ulubionym i dlaczego? Odpowiadając na pytanie konkursowe, masz szansę wygrać nowe perfumy Tom Tailor o nieprzypadkowej nazwie Be Mindful lub weekendowy pobyt w Klekotki Spa & Resort lub - miejscu, które otoczenie mazurskiej przyrody łączy z autorskimi zabiegami kosmetycznymi.

NAGRODY

1 x weekend w Klekotki Spa & Resort (pakiet dla dwojga „W zaciszu młyna & SPA”) oraz perfumy Tom Tailor Be Mindful
5 x perfumy Tom Tailor Be Mindful (świeży, kwiatowo-owocowy zapach, nuty głowy tworzą pomarańcza i mandarynka, nuty serca - konwalia i brzoskwinia, natomiast nuty bazy - piżmo i wanilia)

Mat. prasowe

Jeżeli interesuje cię temat mindfulness i chcesz dowiedzieć się więcej o podstawowych założeniach i narzędziach treningu uważności, zachęcamy cię do obejrzenia webinaru z udziałem joginki, Marii Prokop, oraz kosmetolożki, Angeliki Grabowskiej.