Co więcej, Jan Marini to nie tylko kosmetyki, które można stosować na co dzień. To także profesjonalne zabiegi wykonywane pod okiem specjalistek. Co jeszcze warto wiedzieć o tej niezwykle skutecznej marce? Sprawdzamy!

Historia marki Jan Marini

Marka Jan Marini powstała w Kalifornii w 1994 roku, a nazwa firmy to imię i nazwisko jej założycielki. Firma zasłynęła na rynku kosmetycznym między innymi z powodu innowacji - jako pierwsza wprowadziła bowiem do pielęgnacji tak powszechnie dziś stosowany kwas glikolowy. Jan Marini wyznaczyła także nowy trend w ochronie przeciwsłonecznej, do której wprowadziła także antyoksydanty.

Jednym z najbardziej kultowych produktów tej marki jest zestaw pielęgnacyjnych składający się z 5 kosmetyków, które stosowane krok po kroku rewelacyjne efekty na każdym etapie - od oczyszczania, przez nawilżanie, antyoksydację, działanie aktywne, aż po ochronę przeciwsłoneczną.

Zabiegi gabinetowe Jan Marini

W wybranych gabinetach w całej Polsce dostępne są także zabiegi gabinetowe, które dobierane są przez osobę wykonującą zabieg do potrzeb każdej skóry indywidualnie. Taki zabieg poprzedza wnikliwy wywiad, a efekty rozświetlenia cery widoczne są od razu po wyjściu z salonu.

Zabiegi, w zależności od ich intensywności, bazują na składnikach aktywnych o udowodnionej skuteczności, takich jak witamina C, kwasy złuszczające czy retinoidy.

Aby poznać salony, które oferują zabiegi Jan Marini, można skontaktować się z marką bezpośrednio, wysyłając maila na adres: kontakt@janmarini.pl.

Chcąc natomiast dobrać dla siebie pielęgnację domową, warto zapytać o ofertę w gabinecie lub odwiedzić stronę sklepu internetowego Topestetic.W Topestetic czekają na Was bezpłatne porady kosmetologiczne - dostępne na czacie, mailowo oraz telefonicznie. Dzięki takiej konsultacji możecie sprawdzić, które produkty idealnie odpowiedzą na potrzeby Waszej skóry.