Co nowego w rubryce „baby boom”? Decyzję o powiększeniu rodziny podjęli niedawno Kit Harington i Rose Leslie. Aktorski duet z „Gry o tron” powita na świecie drugie dziecko, co jak przyznał sam gwiazdor, może być ogromnym zaskoczeniem dla ich dwuletniego synka. „Zaraz dozna największego szoku w swoim dotychczasowym życiu, bo w domu pojawi się jego młodszy brat lub siostra” – pochwalił się dumny tata. „Nie wydaje mi się, żeby pojął koncept posiadania rodzeństwa. Staramy się go na to przygotować. Wskazujemy na brzuch Rose i powtarzamy: »dziecko mamusi«, a on dotyka swojego brzucha i mówi: »moje dziecko«”.

Pod koniec zeszłego miesiąca na porodówkę trafiła Behati Prinsloo. Modelka w trakcie ciąży musiała stawić czoła obyczajowym skandalom z udziałem niewiernego męża. Wygląda na to, że świeżo upieczeni rodzice zażegnali kryzys, po krótko po wyjściu ze szpitala widziani byli podczas przejażdżki w Montecito. Pierwszego potomka doczekała się również Paris Hilton. Dziedziczka hotelowej fortuny i jej mąż Carter Reum postanowili skorzystać z pomocy surogatki. „Bycie matką zawsze było moim marzeniem i jestem bardzo szczęśliwa, że Carter i ja się spotkaliśmy. Jesteśmy bardzo podekscytowani, nasze serca eksplodują od nadmiaru miłości do naszego małego chłopca” – ogłosiła na łamach People. Swoje pierwsze publiczne wyjście na czerwony dywan zaliczyła także Malti Marie. Córeczka Priyanki Chopry i Nicka Jonasa towarzyszyła rodzicom podczas ceremonii w Alei Sław. Już za chwilę do hollywoodzkiego przedszkola dołączą kolejne pociechy. Tym razem gwarno zrobi się w domu Hilary Swank i Philipa Schneidera.

Hilary Swank pokazuje ciążowe krągłości. 48-letnia aktorka już niedługo zostanie mamą bliźniaków

Oscarowa aktorka pochwaliła się dobrą nowiną w październiku na antenie amerykańskiej telewizji. „Czekałam na to bardzo długo, ale już niebawem będę mamą” – powiedziała w programie Good Morning America. „I to nie jednego, ale dwójki dzieci, nie mogę w to uwierzyć”. 48-letnia gwiazda wyjaśniał również, czemu zwlekała z decyzją o macierzyństwie. „Moja kariera się rozwijała, a ja znalazłam odpowiedniego partnera dopiero cztery lata temu. Wszystkie elementy musiały się ze sobą połączyć” – czytamy w magazynie Extra. „Myślałam o tym już jako młoda dziewczyna, dlatego teraz bardzo się cieszę tą ciążą”.

Aktorka nie szczędzi fanom ciążowych zdjęć i szczegółów z życia rodzinnego. W mediach społecznościowych pokazała między innymi, jak stara się zachować dobrą formę. „Moje dzieci i ja trenujemy. Minęło tyle czasu” – napisała pod nagraniem z ćwiczeniami. „Kobiety są superbohaterkami” – mówiła później w show Jamesa Cordena. „Co nasze ciała są w stanie zrobić? Czuję wobec nich ogromny szacunek. Kocham kobiety, zawsze je kochałam, ale teraz myślę: »Wow, możemy tyle zdziałać«”.

Harry Styles i Taylor Swift wymieniają uprzejmości na gali Grammy. Uroczy gest byłej pary zmiękczył serca internautów >>

Razem z mężem zjawiła się także na gali rozdania Złotych Globów. Aktorka poznała przedsiębiorcę dzięki wspólnym znajomym w sierpniu 2014 roku. Cztery lata później stanęli na ślubnym kobiercu. W trakcie wspólnego wyjścia na uroczyste wydarzenie obsypywali się czułymi pocałunkami. Nowe zdjęcie ciężarnej gwiazdy nie zostało wykonane na czerwonym dywanie, ale w domowym zaciszu. Hilary opublikowała na Instagramie fotografię z ostatnich dni ciąży. „Piekarnik się nagrzewa, ciasto zaczyna rosnąć” – zażartowała, a w jej ślad poszli obserwatorzy i znani przyjaciele. „Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale ciąża zaczyna być widoczna” – napisał kolega po fachu Misha Collins. Internauci obsypali ją komplementami i życzeniami pomyślnego rozwiązania. Zobaczcie post, który wywołał w sieci prawdziwe poruszenie: