Warto jednak postarać się podsycać wasze emocje także wtedy, gdy nie możecie się spotkać. Gdy dowiesz się, co napisać facetowi, żeby o tobie myślał, wymienianie wiadomości stanie się jeszcze bardziej ekscytujące. A wówczas… kto wie, co wydarzy się później.

Umiejętne prowadzenie konwersacji na pewno pomoże utrzymać emocje na odpowiednim poziomie – warto jednak poznać kilka wskazówek, dzięki którym uda ci się nie tylko podsycić atmosferę, ale i sprawić, że twój facet poczuje się ważny.

Co napisać facetowi, żeby o mnie myślał? Rady

Oczywiście, każdy facet jest inny – jednak, chociaż na każdego podziała coś innego, warto trzymać się kilku uniwersalnych zasad.

 • Nie manipuluj. Co napisać facetowi, żeby o mnie myślał? Dla wielu osób najprostszym sposobem jest próba wzbudzenia zazdrości, szantaż czy użalanie się nad sobą. Jednak, manipulowanie emocjami drugiej osoby na dłuższą metę się nie sprawdzi. Bo chociaż twój facet faktycznie będzie o tobie myślał, jeśli napiszesz mu coś, co sprawi, że poczuje się zagrożony, to ostatecznie nie wzbudzisz w nim pozytywnych emocji. Bawienie się czyimiś uczuciami dla odrobiny atencji nie jest dobrym rozwiązaniem.
 • Odpowiedz sobie na pytanie, czego oczekujesz od tej relacji. Naturalne jest to, że inaczej będziesz pisać z chłopakiem poznanym właśnie w aplikacji randkowej, z którym zamierzasz umówić się na one night stand, a inaczej z wieloletnim partnerem, któremu chcesz pokazać, ze cały czas jest dla ciebie ważny.
 • Unikaj osaczania. Zawsze daj trochę przestrzeni drugiej osobie, z którą wymieniasz się wiadomościami. Jeśli nie odpisuje od razu, jeśli nie reaguje na wiadomość tak, jak tego byś oczekiwała – nie wpadaj w gniew. Twój facet może być zajęty. Zalewanie go lawiną wiadomości w niczym nie pomoże, a wzmoże jego irytację.

Co napisać facetowi, żeby było mu miło?

Co miłego napisać chłopakowi w ciągu dnia? Wbrew pozorom, nie dla wszystkich to proste pytanie. W patriarchalnej kulturze utarło się, że facet musi być męski, twardy i wręcz pozbawiony emocji – tymczasem twój partner także potrzebuje uwagi, zaopiekowania się i usłyszenia miłych słów. Nie tylko dziewczyny uwielbiają komplementy.

Jednak, ze względu na to, że nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, aby tak często komplementować facetów, nie zawsze przychodzi to nam naturalnie. Jak więc sprawić chłopakowi przyjemność wiadomością?

 • Pokaż mu, że go słuchasz. Jeśli facet, z którym piszesz, podzieli się z tobą czymś dla niego istotnym, zapamiętaj to. Pokaż mu, że to, co do ciebie pisze, jest ważne.
 • Napisz pierwsza. Nie oczekuj, ze tylko on będzie o ciebie zabiegał. Udowodnij, że tobie także zależy – wystarczy krótka wiadomość z życzeniem miłego dnia czy pytanie, jak się czuje.
 • Znasz jego kompleksy? Wiesz, że bywa z jakiegoś powodu niepewny siebie? Skomplementuj i doceń właśnie ten aspekt, który wywołuje w nim najwięcej negatywnych emocji. Pokażesz mu, że akceptujesz go w całości.

Co napisać chłopakowi, żeby się wzruszył?

W miłych wiadomościach do chłopaka nie ograniczaj się wyłącznie do wyglądu. Zwłaszcza, jeśli mówimy o wymienianiu wiadomości z twoim partnerem lub facetem, z których chcesz zbudować coś więcej.

 • Jeśli chcesz, aby twój chłopak się wzruszył, a wasz związek jest już na dość zaawansowanym etapie, przypomnij mu o tym, że go kochasz. Jednak, nie traktuj słów „kocham cię” jako utartego frazesu – zwróć uwagę na to, co najbardziej w nim cenisz i wymień nawet drobne, małe gesty czy cechy jego osobowości, które cię rozczulają.
 • Obawiasz się, że twoja wiadomość będzie zbyt emocjonalna i sentymentalna? Nie rezygnuj z poczucia humoru. Dla zachowania balansu możesz sięgnąć po wasz ulubiony sytuacyjny żart. Wyczuj atmosferę.
 • Pokaż mu, że szanujesz jego potrzeby. Jeśli twój chłopak naprawdę jest zmęczony i marzy jedynie o tym, aby iść spać, nie rób mu wyrzutów, że nie poświęca ci czasu i nie odpisuje. Zamiast tego wyślij mu wiadomość, w której docenisz jego wysiłek.

Co powiedzieć chłopakowi, żeby poczuł się ważny?

Co napisać w SMS do faceta, aby wiedział, że jest dla ciebie ważny? Wbrew pozorom, nie ma jednej, ścisłej instrukcji. Nawet więcej – jeśli wyślesz swojemu chłopakowi wiadomość skopiowaną z Internetu, poczuje się urażony. Daj sobie chwilę i przemyśl, co naprawdę chcesz mu powiedzieć.

 • Aby pokazać komuś, że jest dla ciebie istotny, spróbuj odnieść się do okoliczności, które w ścisłym sensie dotyczą wyłącznie was. Im bardziej uniwersalna wiadomość, tym mniej emocji wzbudzi. Udowodnij chłopakowi, że go znasz i wiesz, na czym mu zależy.
 • Dostałaś świetny prezent? Właśnie spędziliście super weekend? Twój chłopak pomógł ci w czymś istotnym? Szczerze mu podziękuj, zauważ jego starania i doceń to, co dla ciebie robi.
 • Wykaż zainteresowanie i uwagę jego osobą. To dość proste, a jednak czasami zdarza się, że zasypujemy drugą osobę przede wszystkim informacjami o sobie i naszymi problemami, nie dając jej przestrzeni.

Co napisać facetowi, żeby o mnie myślał? Jak flirtować?

Zupełnie inne kwestie poruszysz jednak w rozmowie z nowopoznanymi facetem, z którym przede wszystkim chciałabyś spędzić upojną noc. Jeśli więc zależy ci nie tyle na budowaniu głębokiej, emocjonalnej więzi, a na podkręceniu atmosfery, pozwól sobie na odrobinę więcej zalotności.

 1. Nie wiesz, co napisać? Wyślij fotkę. Nie musi to być od razu seksowne, półnagie zdjęcie (chociaż i w nim nie ma nic złego) – już ładne, przyciągające wzrok selfie sprawi, że twój facet nie będzie mógł się doczekać, aż zobaczy cię na żywo.
 2. Nikogo nie udawaj. Staraj się być naturalna, bezpośrednia i otwarta. Flirtuj, ale jednocześnie nie udawaj kogoś, kim nie jesteś.
 3. Chociaż polecamy bezpośredniość, postaraj się zachować umiar. Nie zaszkodzi odrobina tajemniczości – musisz wyczuć balans i postarać się, aby chłopak, z którym piszesz, z każdą kolejną wiadomością czuł, że jest jeszcze wiele do odkrycia. Budowanie napięcia zadziała na twoją korzyść!

Co powiedzieć facetowi, żeby oszalał?

I tym razem warto przyjrzeć się konkretnej sytuacji i konkretnemu chłopakowi – obserwuj jego reakcje na wiadomości, a odkryjesz, co mu się podoba.

 • Nie czujesz się na tyle komfortowo, aby wysyłać dwuznaczne wiadomości? Możesz posłużyć się piosenką, rolką, filmikiem – za ich pomocą daj znać chłopakowi, z którym piszesz, że masz ochotę na coś więcej niż tylko wymienianie wiadomości.
 • Powiedz chłopakowi wprost, jak na ciebie działa. Nie możesz się doczekać spotkania? Marzysz o jego dotyku? Jeśli mu o tym napiszesz, z pewnością nie będzie mu łatwo przestać o tobie myśleć.
 • Jesteście już umówieni, ale do spotkania wciąż kilka dni? Przedstaw wizję waszej randki. Spraw, że twój facet nie będzie mógł się doczekać. Może wspomnij o tym, co zamierzasz ubrać? Zapytaj, czy ma jakieś specjalne życzenia na wieczór? Z każdą kolejną wiadomość apetyt na spotkanie będzie tylko rósł.

PS Związek z kobietą, która ma dziecko, wcale nie musi być nudny. Zadbaj o to, aby nawet w waszych wiadomościach nie zabrakło iskry.

Co napisać facetowi, żeby o mnie myślał? Propozycje

Nie wiesz jeszcze, w którą stronę idzie ta relacja i nie do końca potrafisz ustalić, czego się po niej spodziewasz? Wówczas możesz mieć problem z tym, czy wolisz dbać o gorącą atmosferę czy skupić się na budowaniu więzi. Why not both? Spróbuj zachować balans. Dzięki temu wzajemnie się poznacie, ale i wasze zainteresowanie zostanie utrzymane na odpowiednim poziomie.

Nie bój się żartować. Poczucie humoru jest wyjątkowo pociągające, ale jednocześnie może dużo powiedzieć o tym, jaką osobą jesteś. Podrocz się z nim – użyj sarkazmu czy ironii. 

Zadawaj ważne pytania. Nie wahaj się zapytać o coś, co może wydawać się kontrowersyjne. Jeśli zmusisz swojego rozmówcę do przemyślenia pewnych kwestii i naprawdę zastanowienia się nad odpowiedzią, sprawisz, że na pewno cię zapamięta. Nie będzie znudzony powierzchowną kontrowersją.