Poznański duet Hector&Karger stworzył unikatową sesję prezentującą ich najnowszą kolekcję w postaci sylwetek 3D. Sytuacja iście z filmu „Back to the Future” lub kreskówki „The Jetsons" - wystarczy, że masz smartfon i darmową aplikację Tap2C, a możesz zobaczyć, jak modelka wręcz "wychodzi" z ekranu. Lookbookiem możesz pobawić się tu.

Zrobiliśmy sejsję zdjęciową kolekcji w specjalnie skonstruowanej instalacji z ponad 100 aparatów by w jednej sekundzie uwiecznić obraz, z którego stworzyliśmy sylwetki 3 D. - mówi Robert Karger projektant marki. "Teraz każda kobieta oglądając klasyczny magazyn o modzie może ożywić klasyczną fotografię z gazety i zobaczyć sylwetkę z każdej strony.”

Projektanci marki zdecydowali się na pionierski krok w modzie - dotychczas technologia augmented reality była wykorzystywana głównie w motoryzacji i designie.

"Przez nasz projekt RE_ALITY chcemy zaistnieć w wyobraźni wszystkich ludzi, którzy myślą o przyszłości nie tylko w modzie. - mówi Hektor Switalski - twórca marki. Wierzymy, że to jest przyszłość, która zdominuje klasyczne krawiectwo, któremu jesteśmy ciągle wierni."

Hector&Karger RE_ALITY to projekt w pełni zrealizowany w rozszerzonej rzeczywistości. Od października ten wyjątkowy lookbook będzie można zobaczyć w największych miastach w naszym kraju. Interaktywna wystawa właśnie wyruszyła w Polskę! Sprawdźcie szczegóły na profilu facebookowym projektantów