Atrakcyjne rabaty Szaleństwa Zakupów zachęcają do poznania nowych marek lub uzupełnienia garderoby o znane i kochane przez nas klasyki. Tym razem na tapet bierzemy polskie marki. 

MOYE

Założona w 2016 roku w Warszawie przez dwie siostry – Melanię i Magdalenę Wyszomierskie, MOYE oferuje ubrania i dodatki wykonane ze 100% jedwabiu. Powstają jako inspiracja odważnymi kobietami i ich wyborami, tworząc współczesne projekty z prawie nonszalancką prostotą. Do MOYE warto zajrzeć w poszukiwaniu klasyków – jedwabne topy, bielizna i koszule znalazły się na naszej liście modowych marzeń.

Choco Gone Nuts

Stworzona w Poznaniu, Choco Gone Nuts to marka typowo kobieca. Właścicielka, z zawodu prawniczka, lecz prywatnie wielka fanka mody, postanowiła poświęcić się swojej pasji i tworzyć ubrania, w których można poczuć się wyjątkowo. Wszystkie produkty Choco Gone Nuts szyte są w polskich, niewielkich szwalniach, a tkaniny (włoskie czy francuskie) mają certyfikat TANDARD 100 by OEKO-TEX®, który jest gwarancją, że oferowane tekstylia są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na zdrowie. W ofercie Choco znajdziemy kroje inspirowane zagranicznymi podróżami, a ideą marki jest stworzenie garderoby kapsułowej z produktów dostępnych w ramach sezonowych kolekcji. 

Jubiler Schubert

Historia firmy Schubert sięga XIX wieku. Powstała w Wiedniu, lecz ma w stu procentach polski kapitał i jest prowadzona przez potomka założyciela, Sebastiana Schuberta. Salony marki znajdziemy w dużych miastach w Polsce, lecz biżuterię można kupić również online. Mottem firmy jest jakość surowców, z jakich tworzona jest biżuteria. Kamienie naturalne, złoto i srebro są starannie przygotowywane, by ozdobić naszyjniki, kolczyki i pierścionki dostępne w ofercie marki.

THE MAR

Marka THE MAR to coś dla miłośniczek oryginalnych dodatków, mocno osadzonych w trendach. Przy tworzeniu torebek wykorzystywane jest doświadczenie polskich rzemieślników z innowacyjnymi, proekologicznymi technologiami. Skóry THE MAR to przetworzone odpady z europejskiego przemysłu spożywczego. Posiadają najważniejsze, prawdziwie ekologiczne certyfikaty. Podszewka tworzona jest natomiast z wyjątkowej tkaniny, składającej się z najwyższej jakości bawełny z certyfikatem OEKO TEX oraz aż w 65% ze zrecyklingowanych butelek PET. Każda torebka jest szyta ręcznie, w małej rodzinnej manufakturze pod Warszawą.

Marilyn

Zmysłowa bielizna z polską metką? Produkcja odbywa się w Łodzi, gdzie marka ma swój własny zakład. Skupienie produkcji w Polsce sprawia, że jakość bielizny Marilyn jest bardzo dokładnie weryfikowana. Seksowne komplety, halki, pończochy, rajstopy i wiele innych produktów dostępnych w asortymencie sprawia, że to świetny wybór dla kobiet ceniących różnorodność i możliwość wyboru