1. Gwiazdą urodzinowej okładki ELLE jest top modelka Anna Jagodzińska. Chodziła dla Chanel, Diora, Versace. Stała przed obiektywem Stevena Meisela, Davida Simsa. Dla nas sfotografował ją Marcin Tyszka, najbardziej znany polski fotograf mody, który debiutował w tym samym roku co ELLE.

2. Wyjątkowa sesja mody w Łazienkach Królewskich w Warszawie. 25 polskich projektantów – znanych i tych, o których będzie głośno – i ich niepowtarzalne projekty, które zaprezentowała Michelle Gutknecht (otrzymała statuetkę ESA 2017 w kategorii modelka roku). Do końca października zdjęcia z tej sesji można oglądać w wielkim formacie w Galerii Plenerowej w Łazienkach Królewskich.

3. Jego marka Off-White popularnością przebiła Gucci i Chanel. On przebił swoje najśmielsze marzenia, gdy został pierwszym czarnoskórym projektantem na czele domu mody Louis Vuitton. Jak Virgil Abloh znalazł się w setce najbardziej wpływowych ludzi świata, a jego marka w dziesiątce najpopularniejszych brandów? Przeczytaj w listopadowym ELLE.

4. Stylistki ELLE, Karolina Limbach i Maja Naskrętska z okazji 25. urodzin ELLE otworzyły swoje szafy i zdradziły kilka adresów, nie tylko swoich ulubionych sklepów.

5. Maria Dębska, aktorka, która debiutowała niedawno, a wydaje się, że na ekranie jest od zawsze. W tym sezonie zobaczymy ją w kilku ważnych produkcjach. Zagra też Kalinę Jędrusik. O swoich ulubionych typach kobiecości i najważniejszych rolach opowiada w listopadowym ELLE.    

6. Jak wyglądało życie w 1994 roku, kiedy do Polski wchodziło ELLE? Do przeszłości wraca Aleksandra Boćkowska, była redaktorka ELLE  i autorka książek o codzienności w PRL.

7. Głos kobiet, które są szczęśliwe bez dziecka. Wiedzą, że instynkt macierzyński ma nie każda z nas i nie jest on czymś tak naturalnym, jak wpajano nam od wieków.

8. Trend, za którym nie podążamy: upiększanie siebie i dodawanie barw swojemu życiu za pomocą filtrów i aplikacji w wirtualnym świecie. Sprawdź, dlaczego lepiej być sobą.

9. Apartament w centrum Paryża: minimalistyczne wnętrze, kolekcja modernistycznych perełek i widok z tarasu na Wieżę Eiffla. Tak mieszka Aerin Lauder, wnuczka słynnej Estée L​auder, gdy odwiedza europejską stolicę mody.

10. Urodzinowe wydanie magazynu jest dostępne z kobiecym podarunkiem – czerwoną pomadką marki INGLOT. Szminka dla czytelniczek i prenumeratorek ukazuje się w wyjątkowej, personalizowanej odsłonie – z logo ELLE.