Zagraniczna kariera Tomasza Kota nabiera tempa! Plotki o tym, że aktor "Zimnej wojny" ma zagrać czarny charakter w nowym Bondzie się nie potwierdziły, ale "na pocieszenie" dostał angaż w innej ciekawej produkcji. Polak zagra Nikolę Teslę, słynnego wynalazcę serbskiego pochodzenia. Tesla był konstruktorem wielu urządzeń do wytwarzania i wykorzystania prądu przemiennego. Biograficzny film ma skupiać się na ostatnim okresie życia Tesli i jego eksperymencie, który był postrzegany jako wielka porażka.

Tomasz Kot zagra w zagranicznym filmie! Chodzi o adaptację bestsellerowej powieści Amélie Nothomb >>

Tomasz to znakomity aktor. Kiedy zobaczyłem jego niezwykłą rolę w "Zimnej wojnie", nie miałem żadnych wątpliwości, kto powinien zagrać Teslę - powiedział scenarzysta i reżyser filmu, Brytyjczyk Anand Tucker.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Kot (@tomasz_kot.official) Cze 24, 2019 o 11:46 PDT

Kilka dni temu pisaliśmy, że Tomasz Kot pojawił się w sesji dla amerykańskiej edycji Vogue. Autorem zdjęć jest legendarny Peter Lindbergh. Aktor ma również na koncie udział w serialu BBC i plotkuje się, że zagra w produkcji opartej na komiksach Marvela. Gratulujemy i trzymamy kciuki za karierę aktora!