Oczy i usta są elementami damskiej urody, które kuszą i przyciągają wzrok. Wystarczy odpowiednio o nie zadbać i je podkreślić, aby wyglądały niezwykle kobieco i pięknie. Wiele z nas niestety nie ma czasu na wieloetapowy, perfekcyjny makijaż. Nie chcemy nakładać na usta wygładzającej bazy, nawilżającego balsamu, a następnie wybranego koloru szminki, który będziemy musiały poprawiać kilka razy w trakcie dnia. Mimo, że marzymy o zalotnie podkręconych rzęsach, pomijamy także stosowanie zalotki, która może zniszczyć delikatne włoski. Z myślą o wymaganiach i potrzebach współczesnych kobiet, Astor stworzył innowacyjne, wielozadaniowe produkty, które perfekcyjnie podkreślą naturalne, kobiece piękno. Jedna, prosta aplikacja i gotowe!

Szminka Astor Perfect Stay Fabulous All-In-One jest bezkompromisową odpowiedzią na wszystkie potrzeby kobiecych ust. Innowacyjna, wielozadaniowa formuła o przyjemnej kremowej konsystencji zapewnia im modny, głęboki kolor, natychmiastowe nawilżenie, komfort noszenia przez cały dzień oraz niezrównaną trwałość. Dodatkowo do formuły pomadki została dodana pielęgnacyjna baza, która pomaga zachować idealnie gładkie usta i pięknie wyeksponować kolor. Baza skutecznie zapobiega wysuszaniu oraz pękaniu warg, dzięki czemu minimalizuje widoczność pionowych linii oraz zapobiega ścieraniu się szminki. Perfekcyjne usta w 11 olśniewających odcieniach. Wszystko w jednym? It’s fabulous!

Rzęsy? Zapomnij o zalotce! Od teraz zajmie się nimi mascara Lash Beautifier Volume & 24H Curl. Każdy jej element został zaprojektowany tak, aby łatwo osiągnąć efekt wymarzonego, spektakularnego podkręcenia. Niezwykle lekka, żelowa formuła z superpodkręcającymi polimerami, połączona ze szczoteczką w kształcie oka tworzą idealny duet, który jest w stanie pokonać efekt grawitacji i dać rzęsom uwodzicielską objętość aż do 24 godzin! Rzęsy w górę, głowa w górę - możesz być z nich dumna! Są długotrwale podkręcone, a przy tym takie naturalne i lekkie! Co więcej, dzięki rewolucyjnej formule maskary, zrobiony nią makijaż przetrwa nawet wysoką wilgotność powietrza, pot, upał i aktywność fizyczną bez rozmazywania i obsypywania się – idealnie!

Cena i pojemność:
Szminka Astor Perfect Stay Fabulous All-In-One 32,99 zł / 8 ml
Maskara Lash Beautifier Volume & 24H Curl 38,99 zł / 10 ml