Emily Ratajkowski i Pete Davidson: związek

Zarówno modelka, jak i komik, w wakacje rozstali się ze swoimi dotychczasowymi partnerami - Emily Ratajkowski zakończyła małżeństwo z Sebastianem Bear-McClardem, z kolei Pete Davidson przestał spotykać się z Kim Kardashian. Jesienią... zaczęto łączyć ich ze sobą. Media pisały, że zapoznał ich wspólny znajomy i że zaiskrzyło od razu: ona zachwycała się jego poczuciem humoru, on - jej inteligencją. W połowie listopada słynny magazyn Us Weekly potwierdził doniesienia o romansie Emily Ratajkowski i Pete'a Davidsona. Mieli rozmawiać od wielu miesięcy i ze spokojem podchodzić do tego, co ich łączy.

Kanye West zabiera głos po rozstaniu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona. Raper udostępnił kontrowersyjną grafikę>>

Co ciekawe, jeszcze niedawno plotkowało się, że Ratajkowski spotyka się z Bradem Pittem (jednak ta dwójka po prostu się zaprzyjaźniła), a Davidson porzucił randkowanie, by poddać się terapii z powodu pogróżek ze strony Kanye'a Westa podczas związku z jego byłą żoną, wspomnianą Kim Kardashian.

Wszystko wskazuje na to, że oboje postanowili dać sobie szansę. Do niedawna jednak trzeba było wierzyć mediom na słowo, aż do tego weekendu, gdy komik i modelka pokazali się pierwszy raz publicznie razem. 

Emily Ratajkowski i Pete Davidson / GettyImages

Paparazzi zauważyli tę dwójkę na meczu pomiędzy Memphis Grizzlies i New York Knicks w Madison Square Garden 27 listopada 2022 r. w Nowym Jorku. Oboje są bardzo zainteresowani sportem, co było też widać na zdjęciach z rozgrywki, na którą wybrali się razem. Davidson z dresowym granatowym komplecie oraz Ratajkowski w puchówce i dżinsach byli żywo zainteresowani tym, co działo się na boisku oraz omawiali na bieżąco grę koszykarzy. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy komik zaprasza swoją dziewczynę na taką "sportową randkę" - w 2021 roku to właśnie w ten sposób potwierdził swoją relację z Phoebe Dynevor, gwiazdą netfliksowego hitu "Bridgertonowie".

Pary, które rozstały się w 2022 roku. Głośne związki gwiazd - o nich mówiła cała branża>>