Pary, które rozstały się w 2022 roku: Jason Momoa i Lisa Bonet

Ledwo 2022 się zaczął, a w Hollywood nastąpił szok. Powód? Rozstanie pary, która wydawała się być idealna. Niestety, Jason Momoa i Lisa Bonet zdecydowali się zakończyć swój 16-letni związek (w tym 5-letnie małżeństwo). Para wydała nawet wspólne oświadczenie, które zostało opublikowane na Instagramie aktora. Co było przyczyną? Pewne źródła podają, że nabierająca tempa kariera Jasona, przestała odpowiadać Lisie, która wiedzie spokojne życie w LA. Częste wyjazdy na plany zdjęciowe sprawiły, że para zaczęła się stopniowo od siebie oddalać.

Dwa miesiące później media spekulowały, czy przypadkiem byli małżonkowie nie dali sobie drugiej szansy, jednak Momoa w rozmowie z dziennikarzami wprost powiedział: „Nie jesteśmy znów razem. Jesteśmy rodziną. … Mamy razem dwoje pięknych dzieci. Zawsze będziemy rodziną”

Gwiazdy poznały się w klubie jazzowym w 2005 roku. Lisa Bonet była już wtedy po rozstaniu z Lennym Kravitzem, z którym ma córkę - znaną aktorkę Zoë Kravitz. Para ma razem dwójkę dzieci - 14-letnią córkę Lolę oraz 13-letniego syna Nakoa-Wolfa.

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Emma Roberts i Garrett Hedlund

Pod koniec stycznia okazało się, że to nie koniec złych wiadomości w tym temacie. Według informacji, podanych przez magazyn People, aktorzy mieli zerwać kilka tygodni temu po trudnych dla ich relacji miesiącach. Podobno 31-letnia aktorka postawiła ultimatum 37-latkowi. Emma Roberts i Garrett Hedlund poznali się w 2019 roku, a w grudniu 2020 r. zostali rodzicami syna, któremu dali na imię Rodos.

Oboje byli wcześniej zaręczeni - Roberts z Evanem Petersem, Hedlund z Kirsten Dunst. 

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Chris Pine i Annabelle Wallis

Jako pierwszy tę informację podał magazyn Us Weekly. Redakcja podała, że do rozstania pary doszło w marcu 2022, po 4 latach związku aktorów. Para "nie spędziła razem czasu od miesięcy". Szkoda!

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Natasha Lyonne i Fred Armisen

Podobno poszło o... basen! W rozmowie z Hollywood Reporter gwiazda "Russian Doll" przyznała, że marzyła o nim, za to aktor wręcz przeciwnie. "Kochamy się, tak bardzo jak ludzie mogą się kochać i nadal cały czas rozmawiamy" - dodała aktorka.

Lyonne i Armisen byli ze sobą 8 lat, a poznali się przez wspólną przyjaciółkę, Mayę Rudolph. Aktor był dwa razy żonaty: z Sally Timms (1998-2004) oraz z Elisabeth Moss (2009-2011). 

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Tish Cyrus i Billy Ray Cyrus

Rodzice Miley Cyrus postanowili zakończyć swoje prawie 30-letnie małżeństwo. Para pobrała się w 1993 roku i przez kilka dekad tworzyła, zdawałoby się szczęśliwy związek. O kryzysie w małżeństwie plotkowano już od jakiegoś czasu, co więcej, uwagę mediów najpierw przyciągnął fakt, że na świątecznym zdjęciu, które Tish Cyrus udostępniła na swoich social mediach, zabrakło jej męża. Parę po raz ostatni widziano publicznie ponad dwa lata temu.

Tish Cyrus złożyła pozew rozwodowy w sądzie w Tennessee, a jako przyczynę rozstania, podała „różnice nie do pogodzenia”, jak również zaznaczyła, że już od dwóch lat nie mieszka z mężem. 

Cyrusowie już dwukrotnie próbowali zakończyć swoje małżeństwo. Pierwszy raz doszło do tego w 2010 roku - wtedy to Billy wniósł pozew. Potem była podobna sytuacja w 2013 roku. 

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Andrew Garfield i Alyssa Miller

Andrew Garfield i Alyssa Miller byli parą przez kilka miesięcy, ale fani aktora trzymali kciuki za jego szczęście. Niestety w kwietniu 2022 celebryci zdecydowali się zakończyć swoją relację. "Ich zobowiązania w pracy i harmonogramy utrudniały kontynuowanie związku" - podało Entertainment Tonight. 

W odpowiedzi na to Alyssa udostępniła zdjęcie siebie i Andrew na Instagramie, które tak opisała: "jeśli musicie plotkować, to przynajmniej użyjcie uroczego zdjęcia. Lol kocham cię AG.”

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Shailene Woodley i Aaron Rodgers

Do rozstania tej pary doszło dwa razy i to w tym roku. Entertainment Tonight opublikowało: "starali się, żeby ich związek działał, ale kariery w różnych branżach, sprawiały że prawie się nie widywali. "Gdy doszło do kolejnego zerwania, E! News podało: "Shailene chciała dać temu drugą szansę i spędzała czas z Aaronem. Ale szybko zauważyła, że wszystko było na jego warunkach i nic się nie zmieniło. Nie miała powodu, żeby to kontynuować."

Woodley i Rodgers  poznali się w trakcie pandemii koronawirusa w 2020 roku - pierwsze plotki pojawiły się w wakacje, a do zaręczyn doszło w lutym 2021. 

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Liam Payne i Maya Henry

Na pewno nie była to spokojna relacja. Po wielu wzlotach i upadkach para postanowiła zakończyć swój związek (już wcześniej doszło dwa razy do podobnej sytuacji), a mniej więcej w tym samym czasie światło dzienne ujrzała fotografia Liama z inną kobietą... 

Ich znajomość zaczęła się w 2018 roku, a we wrześniu 2019 Payne i Henry potwierdzili swój związek. Natomiast prawie rok później doszło do zaręczyn. Przy pierwszym rozstaniu Liam przyznał w podcaście "The Diary of a CEO", że "nie jest zbyt dobry w związki".

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Bella Thorne i Benjamin Mascolo

Na początku czerwca fani dowiedzieli się, że aktorka i włoski piosenkarz rozstali się po ponad rocznych zaręczynach. "Ich sprzeczne harmonogramy doprowadziły do ​​rozłąki, która ostatecznie doprowadziła do rozpadu, ale ich drogi rozeszły się polubownie" - opublikowano na łamach magazynu People. 

"Zakochanie się jest najpiękniejszym darem, jakiego możemy doświadczyć w życiu, a nasza historia jest jedną z wielu, która kończy się każdego dnia, pozostawiając przestrzeń dla nowych związków i obietnic między ludźmi" – napisał Benjamin na instagramie. "Związki rodzą się i umierają, tak jak ludzie, to naturalny cykl życia i w pełni go akceptuję".

Pierwsze wzmianki o relacji Belli i Benjamina pojawiły się w kwietniu 2019, niedługo po rozstaniu Amerykanki z Mod Sunem, z którym Thorne i Tana Mongeau były w otwartym związku. 

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Shakira i Gerard Piqué

Na początku czerwca świat zszokowała informacja o rozstaniu Shakiry z Gerardem Piqué. Byli razem przez 12 lat i stawiało się ich jako przykład celebryckiej pary, której udało się odnaleźć szczęście. Na kilka tygodni przez rozstaniem plotkowano, że Hiszpan miał zdradzić piękną Kolumbijkę. 

"Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie ich prywatności. Dziękujemy za zrozumienie" - podała wokalistka w oficjalnym komunikacie.

Piłkarz i piosenkarka poznali się na planie teledysku do "Waka Waka (This Time for Africa)" w 2010 roku. Trzy lata później urodził się ich pierwszy syn, Milan, a w 2015 roku Sasha.

Pary, które rozstały się w 2022 roku: Michael B. Jordan i Lori Harvey

To dopiero zaskoczenie! Cała Ameryka cieszyła się z tego związku. 35-letni Michael B. Jordan i młodsza o 10 lat Lori Harvey byli parą przez prawie półtora roku i nic nie wskazywało na ich rozstanie. Żadne z nich nie skomentowało zakończenia relacji...

"Michael i Lori są załamani. Wciąż się kochają. Michael bardzo dojrzał w trakcie ich związku i był gotowy do zaangażowania się na dłuższą metę. Po raz pierwszy. Świetnie się razem bawili i wydobyli z siebie to, co najlepsze" - ujawniło People.