Rok 2020 dał nam w kość na tyle, że za każdym razem gdy piszemy Wam o sposobach na wprowadzenie wewnętrznej równowagi i spokoju ducha zawsze zastanawiamy się dwa razy. Same dobrze wiemy, jak w natłoku codziennych obowiązków i tych domowych, i domowo-biurowych, niezwykle trudno jest go osiągnąć. Tym bardziej cieszymy się więc, gdy odkrywamy miejsca, w których wszystkie nasze potrzeby zostają zaspokojone tak dokładnie, że zapominamy o rzeczywistości.

"Nasi goście mają się dobrze u nas czuć, muszą czuć się jak w domu" - ta filozofia jest podstawą działalności warszawskiego Nice Spa. I faktycznie można się tam poczuć jak w domu, w takim odległym, ale jednocześnie bardzo bliskim i bezpiecznym. Całe doświadczenie zaczyna się już po przekroczeniu progu. Nice Spa dba o piękną przestrzeń pełną świeżych kwiatów i kompozycji, które łączą europejskie potrzeby z kulturą dalekowschodnią, uwodzi zapachem, a następnie raczy odprężającym ziołowym naparem w solnej grocie lub imbirowym shotem - zależy czego obecnie potrzebujecie. 

Holistyczne podejście do całego zabiegu to jedno. W Nice Spa personel jest nie tylko doskonale przeszkolony (m.in. w Japonii), ale także niezwykle empatyczny, a przy tym bardzo profesjonalny. Na sukces i niezwykłą skuteczność wykonywanych przez masażystki Nice Spa zabiegów wpływa połączenie azjatyckiej tradycji z naukowymi teoriami i studiami nad ludzkim ciałem. W ofercie gabinetu znajdzie aż 20 masaży i 7 relaksujących rytuałów.

I na koniec, choć wcale nie jest to sprawa drugorzędna, trochę o bezpieczeństwie. Wszystkie nowoczesne sprzęty, które są używane do wykonywania zabiegów i miejsca, w których się one odbywają są starannie dezynfekowane po wizycie każdego klienta. Tak samo jest z narzędziami, a pomieszczenia są dodatkowo ozonowane i filtrowane. Wizyty w Nice Spa są również planowane tak, że podczas swojego pobytu nie macie okazji spotkać innego klienta. W ten sposób otrzymujemy zarówno gwarancję bezpieczeństwa, jak i intymnej atmosfery. 

Jeśli macie ochotę sprawić sobie w tym roku relaksujący prezent polecamy filipiński masaż Pinoy Hilot. Jeśli jednak macie ochotę sprawić taki prezent komuś bliskiemu, to w ofercie Nice Spa znajdziecie także vouchery - więcej info na stronie nicespa.com.pl.