Vita est via: krocz przez życie w dobrym stylu

Srebrne (lub pozłacane) dodatki biżuteryjne, odpowiednio ze sobą zestawione, są w stanie niemal całkowicie odmienić każdą stylizacje, dodając właścicielkom nieprawdopodobnej elegancji i szyku. Poniżej znajdziesz najnowsze propozycje biżuterii (i nie tylko) z autorskiej kolekcji MEA od W.KRUK. Jest kobieco, oryginalnie i z klasą. Z tymi dodatkami nie rozstaniesz się przez wiele lat.

Materiały prasowe

Inspiracją do stworzenia MEA był ponadczasowy motyw drogi. Ścieżka, którą pokonuje każda z nas, pełna jest upadków i wzlotów, ale finalnie doprowadza nas do celu. Nieregularne linie ukazują tę drogę w niezwykle estetyczny i trafny sposób.

W.KRUK, MEA, pierścionek, 319 zł

Nowa odsłona autorskiej kolekcji Magdy Mołek MEA miała swoją premierę 6 lipca 2022 roku. Jest pięknym, jubilerskim zapisem życiowej trajektorii. Przedstawia, dobrze nam już znane, oryginalne kształty biżuterii W.KRUK. Tym razem mamy jednak do czynienia ze srebrem rodowanym. Ta edycja dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym wkruk.pl.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Bez względu na to, którą ścieżką zdecydujesz się w życiu kroczyć, najważniejszy element to, na przekór wszystkiemu i wszystkim, pozostawanie w zgodzie ze sobą. I właśnie ta myśl jest motywem przewodnim kolekcji biżuterii i akcesoriów MEA od W.KRUK.

Nowa odsłona kolekcji MEA: współpraca W.KRUK i Magdy Mołek

Co istotne, w kolekcji znajdziemy zarówno nowoczesną, stylową biżuterię, jak również akcesoria: kolorowe, jedwabne chusty, portfel oraz torebki. Wszystkie te elementy, swoimi wzorami oraz kolorystyką, nawiązują do symboliki drogi. Na pierwszym planie? Ważny przekaz: podążaj własną drogą, zawsze.

Materiały prasowe

W.KRUK, MEA, naszyjnik, 619 zł

Nie bez powodu to właśnie Magda Mołek (od 2021 roku) jest ambasadorką W.KRUK. Ceniona dziennikarka (z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy na wizji!) od wielu już lat uchodzi za prawdziwą ikonę stylu i kobiecości. Nowoczesna biżuteria z autorskiej kolekcji MEA kojarzy się nam się zatem z niezależnością, spełnieniem i satysfakcją. 

Życie to droga, ja codziennie wyruszam w nią od nowa (...) Najważniejsze jest, by zamiast kierować się tym, co wypada i co trzeba, być przede wszystkim w zgodzie ze sobą, wtedy niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy, jesteśmy w dobrym miejscu - twierdzi Magda Mołek.

Wykonana ze srebra próby 925, rzucająca się w oczy – na biżuterię MEA składają się wzory w rozmiarach XXL. Jeśli zatem jesteś fanką widowiskowych kolczyków, wyrazistych sygnetów czy dużych bransolet, z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie (ta srebrna, gruba bransoletka w stylu lat 90. skradła nasze redakcyjne serca).

W.KRUK, MEA, bransoleta, 1790 zł

Materiały prasowe

Spokojnie, minimalistki także będą zadowolone! Uzupełnieniem kolekcji są bowiem drobne wisiorki, naszyjniki i delikatniejsze bransoletki

W.KRUK, MEA, naszyjnik, 249 zł

W kolekcji MEA – po raz pierwszy w historii marki we współpracy z ambasadorką – stworzono również akcesoria. Aż 6 wzorów jedwabnych chust w trzech rozmiarach, które będą idealnie komponować się z granatowymi oraz bordowymi torbami cross-body w dwóch rozmiarach. Torebki te zdobią paski nawiązujące kolorystycznie do apaszek MEA. 

Materiały prasowe


Przyznajemy, jesteśmy zauroczone nową odsłoną projektów z autorskiej kolekcji Magdy Mołek. W najbliższym czasie stawiamy tylko na srebrną biżuterię w wydaniu XXL!

Warto wspomnieć, że W.KRUK ma już na swoim koncie liczne współprace z niezwykle inspirującymi ambasadorkami. Od 2013 roku kolekcje biżuterii tej marki współtworzyła: Martyna Wojciechowska (Freedom, Freedom WOLF EDITION oraz Freedom UNLIMITED), Ewa Chodakowska (OHELO), Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska (Przyjaźń), Alicja Bachleda-Curuś (EOS), Kinga Rusin (Vis) czy Anna Maria Jopek (VOCALISE). 

Kolekcja MEA dostępna jest w sklepie internetowym wkruk.pl oraz w salonach firmowych W.KRUK w całej Polsce.