Ultrakobiece wycięcia, głębokie dekolty, asymetryczne kroje i wszelkie inne modyfikacje tkaniny eksponujące ramiona, biodra, plecy lub obojczyki były na topie przez całe wakacje. I teraz uwaga: okazuje się, ze hasło „cutouts” towarzyszyć nam będzie także jesienią. Na elastycznych kombinezonach, dzianinowych golfach, wieczorowych body, a przede wszystkim – na minimalistycznych sukienkach. W takim wydaniu pojawiły się podczas Fashion Weeków AW 21/22 między innymi na wybiegach Gucci, Saint Laurent, Jacquemus, Bevza, Courreges czy Rokh. 

Jeśli przez ostatnie miesiące zdążyłyście polubić się z modą na wycięcia, z pewnością znacie też takie marki jak Cult Gaia czy Nensi Dojaka. Lansują je najbardziej cool dziewczyny z całego świata, wśród których Camille Charriere, Sophie Turner, Bella Hadid, Jennifer Lopez oraz Rosie Huntington-Whiteley.

W heart-dress, flagowym projekcie albańskiej projektantki wystąpiła ostatnio nawet Zendaya podczas londyńskiego pokazu długo wyczekiwanej „Diuny”. Słynne powycinane sukienki także australijska marka MISHA. Na Instagramie obserwuje ją ponad 470 000 osób, a my mamy przeczucie, że po premierze „Furiozy” grono followersów MISHY powiększy się o sporo nowych twarzy z Polski. Powód? Zjawiskowa sukienka Engracia, w której Magda Boczarska pojawiła się na czerwonym dywanie. 

Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska w wypożyczonej sukience z metką MISHA / East News

Dla wszystkich fanek kreacji aktorki mamy dwie wiadomości: dobrą i złą. Model Engracia nie jest już dostępny na stronie marki, ale wciąż możecie go... no właśnie, nie kupić a wypożyczyć stacjonarnie lub online w E-garderobe, wyjątkowym miejscu na mapie lokalnej mody.

Pomysł na biznes z wypożyczaniem ubrań narodził się w Nowym Jorku, a dziś przekonuje do sobie coraz więcej Polek. Jak to działa? Wybieracie jedną z setek kreacji dostępnych w ofercie, wybieracie przedział czasu wypożyczenia (4 lub 7 dni), zamawiacie, robicie furorę na imprezie, gali, weselu lub każdym innym uroczystym spotkaniu i oddajecie kreację, nie martwiąc się już o nic więcej. PS Do wyboru jest także praktyczna opcja przymiarki przed złożeniem zamówienia. Sceptyków uspokajamy - wszystkie kreacje E-Garderobe są w 100% czyste i właściwie dezynfekowane. Przed każdą wysyłką są kompleksowo przygotowywane przez pralnię, przy użyciu odpowiednich środków i temperatur.  Stylowo, sprytnie i eko. No i korzystnie finansowo.

Za nową sukienkę, w której dała się sfotografować Magdalena Boczarska trzeba by było zapłacić 1400 zł. Koszt wypożyczenia to zaledwie niewielki procent tej kwoty! 

Wolicie tradycyjne zakupy? Oto kilka modnych sukienek z wycięciami i w stylu minimal, które udało nam się wypatrzeć w nowych kolekcjach bardziej i mniej znanych marek.

Styl polskich gwiazd: Magdalena Boczarska>>