Kitty cut - najmodniejsze cięcie na 2024 rok

Już teraz wiemy, że w Nowym Roku będzie działo się dużo, również w świecie fryzur. Wśród kolorów najmodniejsze będą zmysłowe czerwienie zainspirowane niespodziewaną metamorfozą Dua Lipy i jej wiśniowe włosy. Wśród cięć będzie dominować Kitty Cut, czyli seksowna, pełna objętości fryzura z warstwami średniej długości. 

Jak wygląda Kitty Cut?

Kitty Cut to średniej długości fryzura z warstwami, która nadaje włosom objętości, dynamiczności i trójwymiarowości. Warstwy we fryzurze “Kitty Cut” są ułożone pod kątem, tworząc gładką, zwężającą się formę. Włosy z przodu są dłuższe, zalotnie okalają twarz i podkreślają rysy. Natomiast tył w stylu Kitty Cut może być nieco dłuższy, aby dodać fryzurze objętości. Kitty Cut zazwyczaj sięga między ramiona a obojczyki, co zapewnia idealny balans między wszechstronnością, a łatwością stylizacji i pielęgnacji włosów. 

Kitty Cut - stylizacja włosów

Włosy w stylu Kitty Cut można układać na różne sposoby: od gładkich i prostych, po falowane w artystycznym nieładzie. Sprawia to, że jest to odpowiednie cięcie dla różnych rodzajów włosów. Co więcej, tę fryzurę możesz dowolnie stylizować w zależności od okazji. 

W przypadku średniej długości włosów nie można zapominać o ich pielęgnacji. Aby zachować włosy w dobrej kondycji i ułatwić ich stylizację wybierz szampon i odżywkę dodającą objętości. W przypadku fryzury z warstwami, konieczna jest stylizacja, dlatego nie zapomnij o termoochronie. Do ułożenia fryzury wystarczy okrągła szczotka i suszarka do włosów z dyfuzorem, a jeżeli chcesz osiągnąć efekt wow sięgnij po Air Wrap, czyli suszarko-lokówkę marki Dyson.

Podsumowując, Kitty Cut to stylowa i nowoczesna fryzura, która oferuje wszechstronność i łatwość pielęgnacji. Przewiduje się, że będzie to jedno z najbardziej pożądanych cięć w 2024 roku, przyciągając tych, którzy szukają seksownego szyku i efektownego wyglądu bez wysiłku.