Topmedica - hiszpańskie kosmetyki o skutecznym działaniu

Kosmetyki hiszpańskiej marki Topmedica to efekt pracy specjalistów w branży kosmetycznej z ponad 30-letnim doświadczeniem. Właśnie to sprawia, że formuły są nie tylko doskonale przemyślane pod kątem ich aplikacji czy zapachu, ale także efektywnie działają na skórę.

W składach preparatów Topmedica znajdziemy między innymi znane i uwielbiane od dawna w kosmetologii substancje takie jak retinol, witamina C, kwas hialuronowy, witaminy, DMAE, antyoksydanty czy kultowy kwas glikolowy.

Kosmetyki, dzięki którym zbudujesz bazę pielęgnacyjną

W ofercie marki każdy typ skóry znajdzie dla siebie doskonałą bazę pielęgnacyjną, która powinna uwzględniać oczyszczanie (w wieczornej pielęgnacji najlepiej dwuetapowe), nawilżanie (czyli dobry krem do twarzy na noc), a także ochronę przeciwsłoneczną (czyli krem z wysokim filtrem SPF).

Serum do twarzy - kosmetyk na różne potrzeby skóry

Jeśli chcemy rozbudować naszą pielęgnację o serum, to również każdy znajdzie coś dla siebie! Od formuł dodających skórze blasku z witaminą C, przez uwielbiany retinol, aż po liftingujące formuły, które pokochają skóry dojrzałe!

Krem pod oczy na cienie i obrzęki

Marka Topmedica w pielęgnacji uwzględniła także delikatną okolicę oczu, tworząc specjalny krem, który pomaga uporać się z najczęściej pojawiającymi się oznakami zmęczenia w tej strefie, do których należą cienie i obrzęki.


Jak widać, oferta marki Topmedica jest niezwykle szeroka i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających skór. Wszystkie kosmetyki dostępne są z bezpłatną dostawą w sklepie internetowym Topestetic, gdzie można skorzystać także z darmowych porad kosmetologicznych. Co więcej, w każdej przesyłce sklep Topestetic uwzględnia spersonalizowane próbki oraz miłe gadżety!