Taylor Swift i Harry Styles – co łączyło znane gwiazdy pop?

Plotki o romansie ówczesnego członka One Direction i bijącej rekordy popularności piosenkarki country pojawiły się w grudniu 2012 roku. Dokładnie dekadę temu para została przyłapana na wspólnym spacerze w Central Parku, a nowy rok powitała pocałunkiem na rozświetlonym Times Square. Domniemana relacja nie trwała jednak długo. Miesiąc później zakochani wybrali się na tropikalne wakacje, gdzie miało dojść do burzliwej kłótni. Świadkowie twierdzili, że awantura doprowadziła do szybszego powrotu z wyjazdu. Żadne z nich otwarcie nie skomentowało prasowych doniesień. Wskazówek można szukać jednak w muzyce.

Taylor Swift jest znana z pisania piosenek inspirowanych zakończonymi związkami. Z byłymi parterami rozlicza się jednak dużo subtelniej niż Shakira, przez co konkretne nazwiska i sytuacje pozostają w sferze domysłów. Fani artystki nie próżnowali i po analizie tekstów doszli do wniosku, że Harry Styles jest bohaterem  utworów „Out of the Woods” i „Style” – choć lista singli poświęconych krótkiemu romansowi ma być znacznie dłuższa. „»Style« opowiada o relacjach, których nigdy tak naprawdę nie zostawiamy za sobą. Zawsze jest ta jedna osoba, która może przerwać twój ślub i powiedzieć: »Nie rób tego«. Myślę, że każdy ma w życiu taką wciąż pojawiającą się i znikającą osobę” – mówiła o targających nią sprzecznych uczuciach w The Morning Show. Podejrzewano, że Harry również zadedykował eksdziewczynie jeden z utworów. Podejrzenia padły na melancholijny „Two Ghosts”. Sam artysta nieudolnie zaprzeczał teoriom na antenie BBC Radio.

Jeżeli dawniej wokalistów poróżniły miłosne zgrzyty i pretensje, wygląda na to, że negatywne emocje zostały już przepracowane. Taylor Swift i Harry Styles wpadli na siebie podczas niedzielnej gali rozdania nagród Grammy i dali nam dowody na to, że „life after love” jest jak najbardziej możliwe.

Harry Styles i Taylor Swift wymieniają uprzejmości na gali Grammy. Uroczy gest zmiękczył serca internautów

65. ceremonia rozdania nagród Grammy obfitowała w ikoniczne momenty, o których dziś rozpisują się media z całego świata. Lizzo przyciągnęła wszystkie spojrzenia gigantyczną peleryną z kwiatowymi motywami, a Camila Cabello zachwyciła biżuteryjną braletką wykonaną ręcznie z niezliczonych pereł. Z kolei Kim Petras została pierwszą transseksualną laureatką muzycznych Oscarów. Więcej miejsca nad kominkiem będzie musiała wygospodarować też Beyoncé. Artystka zabrała do domu cztery statuetki i tym samym stała się najczęściej nagradzaną osobą w historii gali. Na uwagę internautów mógł liczyć także znużony Ben Affleck, który z niecierpliwością wypatrywał końca wydarzenia.

Znudzony Ben Affleck skradł show na rozdaniu nagród Grammy. Zdjęcia aktora i Jennifer Lopez rozbawiły internautów >>

Podczas gdy mąż Jennifer Lopez cierpiał prawdziwe katusze, Taylor Swift dała się ponieść muzyce. Szczególnie dobrze bawiła się, gdy scenę przejął jej słynny eks. Spostrzegawczy widzowie natychmiast zauważyli, że była jedną z nielicznych sław, które podziwiały występ piosenkarza na stojąco. Gwiazda tańczyła w rytm przebojów Brytyjczyka i energicznie biła brawo. Postanowiła także osobiście pogratulować byłemu ukochanemu nagród za najlepszy Album Roku i Najlepszy Wokalny Album Pop. Nagrania i zdjęcia, na których Taylor oklaskuje i czule przytula Harry'ego, szybko rozprzestrzeniają się po sieci. Fani nie szczędzą miłych słów i cieszą się, że ich idole pozostają w dobrych stosunkach i nadal wspierają się nawzajem.

@valentinaxoxoxo #tswift #taylorswift #grammys #grammys2023 #harrystyles #harryshouse #harrystylesvids #harrystylestiktok #harrystylesloveontour #music #couples ♬ Yellow (Slowed) - Coldplay
@chris WHY IS THIS MAKING ME EMOTIONAL @grammys @taylorswift @hshq #taylorswift #harrystyles #grammys ♬ As It Was - Harry Styles