Jeszcze wczoraj zastanawialiśmy się, w jakim kierunku pójdzie relacja Carrie i Aidana w nowym sezonie "And Just Like That". Patrząc na dotychczasowe zdjęcia z planu, które trafiły do sieci, można było podejrzewać, że tych dwoje znowu coś do siebie czuje. Zapytana o taką możliwość Sarah Jessica Parker była jednak bardzo tajemnicza i nie chciała zdradzać żadnych szczegółów fabuły. Wyraziła jedynie swoją radość, że John Corbett po wielu latach przerwy znowu dołączył do obsady i wprowadził pełną humoru atmosferę. 

Minęła jednak zaledwie doba i zdobyliśmy potwierdzenie naszych przypuszczeń - Carrie i Aidan naprawdę zejdą się w drugiej serii "And Just Like That"! Potwierdzili to sami twórcy.

Namiętny pocałunek Carrie i Aidana na planie "And Just Like That"

Istnieją dwa mocne dowody świadczące o romansie tych dwojga. Pierwszy to zdjęcia dokumentujące kręcenie scen z udziałem Sary Jessiki Parker i Johna Corbetta - aktorzy filmowali wspólne sceny wieczorem, 9 lutego w Nowym Jorku. Na fotografiach widać, że tych dwoje jak za dawnych lat spotkało się przy schodach prowadzących do mieszkania Carrie. Scena zaczęła się od zabawnej pogawędki, a skończyła... na pełnym pasji pocałunku.

Getty Images

Getty Images

Dowód numer dwa? Post, który pojawił się w piątkowy poranek na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Najwyraźniej wyciek zdjęć z planu nie był przypadkowy i zaraz po ich ukazaniu się twórcy show postanowili odkryć wszystkie karty. Na opublikowanym zdjęciu widać kolejną scenę, w której Carrie i Aidan czuje się obejmują.

Jak nie trudno zgadnąć, fani serialu wpadli w prawdziwą euforię. Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy osób niekryjących swojej ekscytacji. Fotki z tego samego dnia zdjęciowego pokazała też na swoim profilu Sarah Jessica Parker. Tym razem widać na nich Carrie i Aidana dzielących płomienny pocałunek. Nawet gwiazdy zdecydowały się skomentować ten nieoczekiwany zwrot akcji. "NO WAYYYY" - napisała Gwyneth Paltorw. "Odchodzę od zmysłów" - dodał od siebie słynny host Andy Cohen. Czy wy też nie możecie się doczekać, aż zobaczycie więcej?