Niespełna rok temu ulice francuskiej stolicy stały się tłem dla romantycznych zaręczyn Avril Lavigne i Mod Suna. Szczęśliwa gwiazda potwierdziła w mediach społecznościowych, że powiedziała „tak” i już niebawem po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu. Pierwszy raz białą suknię włożyła jako zaledwie 21-latka. Mężem zbuntowanej artystki został kolega po fachu, wokalista pop punkowej grupy Sum 41, Deryck Whibley. Małżeństwo trwało zalewie 3 lata i zakończyło się głośnym rozwodem. Drugi raz przed ołtarzem zjawiła się u boku frontmana Nickelback. Chad Kroeger podarował ukochanej pierścionek już po miesiącu intensywnego randkowania. I ten związek nie przetrwał próby czasu. Po trudnych doświadczeniach i miłosnych zawodach Avril Lavigne unikała sformalizowanych relacji. W przerwach między przelotnymi romansami stworzyła album o wiele mówiącym tytule „Love Sux”.

Mimo rozczarowań z przeszłości piosenkarka jeszcze raz pozwoliła, aby skradziono jej serce. Tym razem szczęściarzem był Derek Ryan Smith. Muzyk znany pod pseudonimem Mod Sun oświadczył się w Paryżu, ale niestety uczucie wygasło jeszcze przed ślubem. „W ciągu jednego tygodnia moje życie kompletnie się zmieniło [...] Staram się zawsze słuchać mojego serca, nawet jeśli jest złamane” – napisał na Instagramie niedoszły mąż. Podczas gdy zdruzgotany artysta dzieli się żalem w sieci, jego eks wróciła do Francji w sam raz na trwający paryski tydzień mody. Na licznych pokazach nie narzeka na brak towarzystwa. Fotoreporterzy przyłapali ją u boku sławnego rapera.

Avril Lavigne przyłapana z nowym chłopakiem krótko po zerwaniu zaręczyn. To znany raper i były chłopak Kylie Jenner

Avril Lavigne zdecydowanie ma słabość do mężczyzn równie muzykalnych co ona sama. Na wydarzeniu Ottolinger widziana była z... Tygą. 38-letnia gwiazda siedziała obok 33-letniego rapera i nieustannie prowadziła z nim rozmowę. W kadrze uchwycono też moment pocałunku w trakcie imprezy Mugler X Hunter Schafer. Zagraniczna prasa donosi, że para wspólnie wzięła też udział w paryskiej imprezie Leonardo DiCaprio.

Wielbiciele Avril nie są zadowoleni z domniemanego związku. W licznych komentarzach punktują przeszłość muzyka. W 2012 roku Tyga po raz pierwszy został ojcem. Matką chłopca jest Blac Chyna. Później spotykał się między innymi z Kylie Jenner. Zakochani byli krytykowani ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Gwiazda reality-show i muzyk poznali się na 16. urodzinach Kendall Jenner. Ona była wtedy czternastolatką, on miał 21 lat. Randkował też z gwiazdą TikToka Bellą Poarch. Internauci snuli domysły, że do sieci wyciekła sekstaśma pary. W 2021 roku został oskarżony o agresywne zachowania wobec swojej ekspartnerki Camaryn Swanson.