1. Moda, kolor, sport – tym hasłem witamy wiosnę wraz z majowym numerem ELLE. Na okładce i towarzyszącej jej sesji zdjęciowej polska modelka Marta Gawron pokazuje, jak style sport i chic łączyć w praktyce – od rana do wieczora.

  fot. Marcin Kempski

 2. Umarł cesarz, ale historia domu mody Chanel musi toczyć się nadal. „Moja prawa i… lewa ręka”, mówił o swojej następczyni Karl Lagerfeld. Dziś Virginie Viard, dotychczas szara eminencja, wychodzi z cienia i debiutuje jako nowa dyrektor kreatywna marki. Kim jest i jak wyglądał jej pierwszy pokaz – przeczytasz w majowym ELLE

  mat. prasowe

 3. Wygoda, pewność siebie i kobiecy punkt widzenia – oto, co nam oferują dziś bieliźniane marki. Nie tylko nowe, także te znane od lat odwracają się od sztywnych, grubych push-upów, które raczej miały przyciągać wzrok mężczyzn niż sprzyjać komfortowi kobiet. Skąd taka zmiana? Dowiesz się z majowego ELLE.

  mat. prasowe

 4. W dziale kultura znakomite postaci – Margot Robbie opowiada, jak to jest grać w filmie Quentina Tarantino, a Patrycja Volny – u Holland i Pasikowskiego. Bartosz „Fisz” Waglewski zdradza, dlaczego na nowej płycie „Radar” już nie rapuje, tylko śpiewa. A Agnieszka Grochowska poleca swoje ulubione książki.

  fot. Liz Collins

 5. Ty, on i jego dziecko z poprzedniego związku. To prawdziwy trójkąt bermudzki! Jak się odnaleźć w takim układzie, by czuć się ważną, ale też uszanować relację ojca i dziecka? W majowym ELLE rozmawiamy o tym z doświadczoną psychoterapeutką.

  fot. Marc Philbert

 6. Dziennikarka ELLE na tropie orgazmu. Jak o nim mówić i jak sprawić, by był udany? Co go hamuje, a co sprawia, że czujemy się jak w niebie? Takiego tekstu jeszcze nie czytałaś!

  fot. Getty Images

 7. Na naszą energię seksualną wpływa też Księżyc. Podobnie jak na nastrój, zachowanie i urodę. Tropimy zależności między naszymi ciałami a najbliższym nam ciałem niebieskim i podpowiadamy, które fazy księżyca sprzyjają pielęgnacji i zabiegom, a które nie.

  fot. BE&W

 8. Ze złotem, z węglem lub brokatem. Za kilka lub kilkaset złotych. Maski stają się coraz bardziej wymyślne i coraz popularniejsze. Które z nich działają? Sprawdzają dziennikarki działu urody ELLE.

  fot. Sean McMenomy

 9. W dobie zanieczyszczonych miast roślin nigdy dość. W doniczkach, wnętrzach i na talerzach. Przedstawiamy najpiękniejsze w Polsce miejsca i inicjatywy, dzięki którym spojrzysz na świat przez zielone okulary. Szanuj zieleń!

  mat. prasowe

 10. Majowy numer dostępny jest również z dodatkiem - ziołowym tonikiem łagodząco-regenerującym DUETUS! 
  Łagodny tonik ziołowy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji cery mieszanej lub z niedoskonałościami. Zawiera ekstrakt z ziela pięciornika gęsiego o właściwościach ściągających, a przy tym regenerujących oraz regulujących wydzielanie sebum. Panthenol oraz kwas laktobionowy koją podrażnienia, chronią i przywracają skórze naturalną równowagę. Naturalny olejek eteryczny z bergamotki pozostawia uczucie czystości i świeżości.

  mat. prasowe